
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 197 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 5907558550917 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 321 |
| Szerokość [mm] | 176,5 |
| Wysokość [mm] | 48,5 |
| nr EAN | 5907558592382 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 322 |
| Szerokość [mm] | 178 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| nr EAN | 5907558597561 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501773 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501803 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501810 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566581 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566604 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566611 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 197 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 5901619547182 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5901619543085 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 30 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| nr EAN | 5901619599952 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766908 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766915 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766946 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ograniczenia producenta | GM |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | 4F27E |
| nr EAN | 5903364309862 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312787 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312817 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 197 |
| Szerokość [mm] | 216 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 5903364351915 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 321 |
| Szerokość [mm] | 177 |
| Wysokość [mm] | 49 |
| nr EAN | 5903766366425 |

| Długość [mm] | 2210 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074207789 |

| Szerokość [mm] | 215,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 195,5 |
| nr EAN | 4040074407202 |

| Szerokość [mm] | 196 |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 216 |
| nr EAN | 4040074407349 |

| Długość [mm] | 2310 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074202951 |

| Szerokość [mm] | 176 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Długość [mm] | 320 |
| nr EAN | 4040074084229 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 62,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 29,5 |
| nr EAN | 4040074536124 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4040074109588 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Jednostka ilości | Sztuka |
| Typ skrzyni biegów | 4F27E |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4040074132319 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Materiał | papier |
| Ograniczenia producenta | GM |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Ilość otworów 1 | 20 |
| Typ skrzyni biegów | 4F27E |
| nr EAN | 4040074164624 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | GM |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | 4F27E |
| Liczba otworów do mocowania | 20 |
| nr EAN | 4040074132302 |

| Typ skrzyni biegów | 4F27E |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ograniczenia producenta | GM |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| nr EAN | 4040074228470 |

| Typ skrzyni biegów | 4F27E |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ograniczenia producenta | GM |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez oleju |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| alternatywny zestaw naprawczy | 714 135 0004 |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków | |
| nr EAN | 4040074322260 |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Numer skrzyni biegów | 188K |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295144770 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 25,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295138113 |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295115169 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 25,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295137895 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961755 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961793 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338058 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338096 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960017 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960055 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 3286064234620 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 319 |
| Szerokość [mm] | 176 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| nr EAN | 3286064048616 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 197 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 3286064052231 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 30 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| nr EAN | 3286061854524 |

| Długość [mm] | 179 |
| Szerokość [mm] | 125 |
| Wysokość [mm] | 55 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Długość [mm] | 2310 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316574688104 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li produkowanego od 2005.03 do roku 2008.08
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 258 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E65, E66, E67)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E65, E66, E67) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2005.03 do roku 2008.08, i mocy silnika 258 KM
.
Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020