
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 177 |
| Wysokość [mm] | 38 |
| nr EAN | 5904608001511 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 147 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5904608010100 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 147 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| nr EAN | 5904608110107 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608006295 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608026293 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1183 |
| nr EAN | 5414465352966 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1778 |
| nr EAN | 5414465355844 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1928 |
| nr EAN | 5414465356605 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1768 |
| nr EAN | 5414465355837 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292664 |

| Odstęp elektrod | 1,3 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 30 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300554182 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 351 |
| Szerokość [mm] | 158 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| nr EAN | 4030776005363 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 75 |
| nr EAN | 4030776025859 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16UNF |
| Kolor | czarny |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131003 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131002 |
| nr EAN | 4029416096700 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1180 |
| nr EAN | 4014870117771 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1767 |
| nr EAN | 4014870124892 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1930 |
| nr EAN | 4014870119171 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 475 |
| Techniczny numer informacyjny | Flat |
| nr EAN | 8033001448870 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 475 |
| nr EAN | 5908242633138 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808406 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 475 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845517 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013363 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 149 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 4009026506837 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026882412 |

| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 177 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Numer seryjny | 1712200 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5901159077514 |

| Numer seryjny | K1732020 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |

| Numer seryjny | K1702059 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 5901159243063 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 480 |
| Numer seryjny | K48HYB |
| Oznaczenie kontrolne | Hybrid, A+B mount |
| Numer seryjny | K0707286 |
| nr EAN | 5901159242080 |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4+ |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford ESD-M2C 175-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 501 50 (G50) |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Odstęp elektrod | 1,3 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 8050947059434 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 8050947086140 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 39 |
| Długość całkowita [mm] | 257,0 |
| Szerokość [mm] | 178 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 177 |
| Wysokość [mm] | 42 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 344 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 30 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 154 |
| Wysokość [mm] | 35 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 177 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| nr EAN | 5907558514193 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 344 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5907558514209 |

| alternatywnie | |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566598 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766915 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7/3 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5903364313425 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 154 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| nr EAN | 5903766362571 |

| Długość [mm] | 1765 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074206973 |

| Długość [mm] | 1775 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074527382 |

| Długość [mm] | 1930 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074303726 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 76,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 4040074554463 |

| Numer skrzyni biegów | MB3 3/1 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów transaxle |
| Numer skrzyni biegów | AD4 4/1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W |
| Zalecenie producenta oleju | ALLISON C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | CATERPILLAR TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM DEXRON II D |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MB-Freigabe 236.7 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH 55.6335.32 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH G 607 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 25,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295124673 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) produkowanego od 1992.04 do roku 1995.12
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 73 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II (B/C53_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II (B/C53_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1992.04 do roku 1995.12, i mocy silnika 73 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025