| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688347626 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Ilość na oś | 2 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 43 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 131 |
Status produktu: Normalny
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
Status produktu: Normalny
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Zakres pomiarowy do [°C] | 180 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Nr skrzyni biegów do | 28062 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
Status produktu: Normalny
| Napięcie robocze od [V] | 6 |
| Napięcie robocze do [V] | 24 |
| nr EAN | 4103590656353 |
Status produktu: Artykuł wychodzący
| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |
Status produktu: Normalny
| Temperatura otwarcia [°c] | 120 |
| ID wykonania wtyczki | 3-polig |
| Ciężar [kg] | 0,0301 |
| nr EAN | 4046001306242 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,01922 |
| nr EAN | 4046001330568 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia od | 8E-1-000 001 |
| Numer podwozia do | 8E-5-400 000 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Nr skrzyni biegów do | 28 06 2 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 6-biegowa |
| Nr skrzyni biegów do | 711755 |
| Numer podwozia od | 8E-1-000 001 |
| Numer podwozia do | 8E-5-400 000 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Nr skrzyni biegów do | 28 06 2 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 6-biegowa |
| Nr skrzyni biegów do | 711755 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001342103 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |
Status produktu: Normalny
| Punkt włączania [°C] | 125 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650033881 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 62 (z 62 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro
produkowanego od 2000.11 do roku 2002.07
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi A4 B6 (8E2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi A4 B6 (8E2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 2000.11 do roku 2002.07, i mocy silnika 150 KM
.