| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ilość na oś | 1 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | Czujnik zużycia wymieniać razem z okładzinami |
| Długość [mm] | 350 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem pneumatycznym |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów bez zawieszenia pneumatycznego |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
Status produktu: Normalny
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Strona zabudowy | Blok silnika |
| dla numeru OE | 059 906 433C |
Status produktu: Normalny
| Długość całkowita [mm] | 420 |
| Wymiar gwintu | M 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kształt | zgięty |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt |
| Długość przewodu [mm] | 260 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Kolor wtyczki | pomarańczowy |
| Strona zabudowy | po chłodnicy AGR |
| Ilość biegunów | 2 |
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją silikonową |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| parzyste numery artykułów | 623 145 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem pneumatycznym |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| parzyste numery artykułów | 623 144 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem pneumatycznym |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 3 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor obudowy | brązowy |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | brązowy |
Status produktu: Normalny
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurową osłoną termiczną |
| Kształt | prosty |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Ilość biegunów | 2 |
| Wymiar gwintu | M 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt |
| Materiał obudowy | Stal szlachetna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| Długość przewodu [mm] | 456 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 06A 919 501 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 4H0 919 275 A |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 3C0 919 275 S |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 059 906 088 M |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 059 906 088 AT |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 3322938263652 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 3322938263669 |
Status produktu: Normalny
| dla średnicy łożyska koła [mm] | 61 |
| Ilość na oś | 2 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 44 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 142 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Ciężar [kg] | 1,66 |
| nr EAN | 4046001685033 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 26,3 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900001 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 31,35 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 35,9 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900018 |
Status produktu: Normalny
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
Kod GTU: Nie dotyczy
| Kolor | chromowy / czarny |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| nr EAN | 4103590952899 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 2 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| nr EAN | 4103590678027 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| nr EAN | 4046001612879 |
Status produktu: Normalny
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba przewodów | 2 |
| alternatywnie | |
| Ciężar [kg] | 0,0204 |
| nr EAN | 4046001667077 |
Status produktu: Normalny
| Wysokość [mm] | 10,5 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,043 |
| nr EAN | 4046001687297 |
Status produktu: Normalny
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją silikonową |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| dla numeru OE | 059 906 088 A |
| Napięcie [V] | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 465 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kształt | kształt L |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Długość przewodu [mm] | 285 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,0503 |
| nr EAN | 4046001693625 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Ilość biegunów | 4 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,157 |
| nr EAN | 4062375048762 |
Status produktu: Normalny
Indeks: VAG 038906051C
Marka: VAG
Grupa towarowa TecDoc: Czujnik, ciśnienie doładowania
Nazwa: CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA AUDI SEAT SKODA VW
Opis: ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: : 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
Wyświetlanie od 151 do 181 (z 181 pozycji)
Stron: 4
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Mazda 5 (CW) 1.6 CD.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mazda 5 (CW) 1.6 CD
produkowanego od 2010.07
Jeżeli twoja Mazda dysponuje silnikiem o mocy 116 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Mazda 5 (CW)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Mazda 5 (CW) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mazda
z rocznika od 2010.07, i mocy silnika 116 KM
.