
| Liczba przewodów | 3 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342299 |

| Liczba przewodów | 3 |
| Długość całkowita [mm] | 1236 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 100000 |
| nr EAN | 3165142740881 |

| nr EAN | 3165142699639 |

| Liczba przewodów | 3 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342312 |

| Liczba przewodów | 1 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342275 |

| Liczba przewodów | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 500 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 50000 |
| nr EAN | 3165141862010 |

| nr EAN | 3165141688313 |

| nr EAN | 3165142699615 |

| Sonda lambda | Sonda palcowa |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5012759387221 |

| Sonda lambda | Sonda palcowa |
| Sonda lambda | nieogrzewany |
| nr EAN | 5012759387344 |

| Ilość podłączonych styków | 1 |
| Wymiar gwintu | M10 |
| Rozmiar klucza | 14mm |
| nr EAN | 5012759464809 |

| Ilość podłączonych styków | 3 |
| Kolor | szary |
| nr EAN | 5012759465448 |

| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Masa [g] | 95 |
| nr EAN | 8717613018361 |

| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 986 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Masa [g] | 121 |
| nr EAN | 8717613018019 |

| Gwintowana złączka | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379370801 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 125 |
| nr EAN | 8053379027293 |

| nr EAN | 8053379028573 |

| Gwintowana złączka | M10 x 1 |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 65 |
| nr EAN | 8053379028580 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379028597 |

| Długość przewodu [mm] | 730 |
| Ciężar [kg] | 0,090 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379055470 |

| Ciężar [kg] | 0,065 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379055944 |

| Gwintowana złączka | M10 x 1 |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 110 |
| nr EAN | 8053379028818 |

| Gwintowana złączka | M10 x 1 |
| nr EAN | 8053379031627 |

| Długość przewodu [mm] | 730 |
| Ciężar [kg] | 0,090 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379055487 |

| Długość przewodu [mm] | 520 |
| Ciężar [kg] | 0,080 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379055845 |

| Ciężar [kg] | 0,065 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379055951 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 79 |
| nr EAN | 8053379058815 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 1250 |
| Liczba przewodów | 3 |
| nr EAN | 8053379073818 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Liczba przewodów | 1 |
| nr EAN | 8053379073986 |

| Temperatura ostrzegawcza [°c] | 125 |
| nr EAN | 8012510062135 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510062746 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| nr EAN | 8012510040973 |

| nr EAN | 8435050603505 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050604359 |

| Wymiar gwintu | M 10x1 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | biały |
| nr EAN | 8435050604069 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| nr EAN | 8435050601396 |

| nr EAN | 8435050603581 |

| Długość przewodu [mm] | 550 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| nr EAN | 8435050634370 |

| Zakres temperatury do [°C] | 125 |
| Długość [mm] | 25 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Długość gwintu [mm] | 10,9 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 049 919 501 |
| nr EAN | 4027816019398 |

| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816338253 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4027816347620 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | szary |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 053 919 501 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816376088 |

| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | biały |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 026 906 161 |
| nr EAN | 4027816377825 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Napięcie [V] | 12 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| nr EAN | 8001063904689 |

| Długość [mm] | 1215 |
| Liczba przewodów | 3 |
| Ilość przewodów | 3 |
| Opór [Ohm] | 4,5 |
| Długość przewodu [mm] | 1215 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 8001063700830 |

| nr EAN | 8001063681603 |

| nr EAN | 8001063699066 |

| nr EAN | 8001063848587 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| nr EAN | 5907558548181 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | szary |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 5907558548310 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Fiat STILO Multi Wagon (192_) 1.6 16V.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat STILO Multi Wagon (192_) 1.6 16V produkowanego od 2005.03 do roku 2007.12
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Fiat STILO Multi Wagon (192_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Fiat STILO Multi Wagon (192_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat z rocznika od 2005.03 do roku 2007.12, i mocy silnika 105 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026