
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560001A |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379070497 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 8053379074105 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 23 |
| nr EAN | 8012510009253 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | biały |
| nr EAN | 8012510058329 |

| nr EAN | 8435050603369 |

| Długość przewodu [mm] | 750 |
| nr EAN | 8435050620359 |

| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050620304 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Długość [mm] | 720 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Techniczny numer informacyjny | Universal 77004 |
| nr EAN | 8435050619254 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 8435050626115 |

| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 8435050622872 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ogrzewanie/chłodzenie | do automatyki klimatyzacji |
| nr EAN | 8435050631720 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050640593 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 8435050641996 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050642030 |

| Długość [mm] | 660 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,072 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 078 906 433 A |
| nr EAN | 4027816244462 |

| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 5 |
| Ciężar [kg] | 1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816225126 |

| parzyste numery artykułów | 21582 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4027816215844 |

| Grubość [mm] | 30,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816286905 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379 A |
| nr EAN | 4027816374763 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,48 |
| dla numeru OE | 030 905 377 C |
| nr EAN | 4027816271529 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| nr EAN | 4054224097281 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| nr EAN | 4054224765951 |

| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór od [Ohm] | 990 |
| Opór do [Ohm] | 1210 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300100709 |

| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór od [Ohm] | 990 |
| Opór do [Ohm] | 1210 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300100716 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300186611 |

| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór od [Ohm] | 990 |
| Opór do [Ohm] | 1210 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300130942 |

| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 745 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Tolerancja [%] | 10 |
| nr EAN | 4082300186642 |

| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 4082300652284 |

| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4082300651492 |

| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4082300652987 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079314008 |

| Rodzaj skrzyni biegów | dla manualnej skrzyni biegów |
| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079383660 |

| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079389761 |

| nr EAN | 5908242650975 |

| nr EAN | 5908242661780 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Kolor | szary |
| Ciężar [kg] | 0,072 |
| nr EAN | 5901779819044 |

| Ciężar [kg] | 0,252 |
| dla numeru artykułu | 558039 |
| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 5901779827513 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 5901779827971 |

| nr EAN | 5901159082464 |

| nr EAN | 5901159082471 |

| nr EAN | 5901159082488 |

| Numer seryjny | K8800025 |
| nr EAN | 5901159269285 |

| Numer seryjny | K8800185 |
| nr EAN | 5901159269476 |

| Numer seryjny | K8800200 |
| nr EAN | 5901159269483 |

| Numer seryjny | K9000001 |
| nr EAN | 5901159195324 |

| Numer seryjny | K1840035 |
| nr EAN | 5901159115650 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 8001063508658 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion produkowanego od 2008.11 do roku 2016.03
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 240 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2008.11 do roku 2016.03, i mocy silnika 240 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025