
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK136 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | PK012 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK136 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | PK012 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,500 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G8292 |
| Długość opakowania [cm] | 67,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,7 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096539480 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość korbowodu [mm] | 223,5 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 16 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735423 |
| nr EAN | 4031185070874 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| kod | E81 |
| Rok prod. do | 200711 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| kod | E87LCI |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEV32/15X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| nr EAN | 4013872466030 |

| Parametr | SFE32/22X107A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 310 985 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872470303 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E87LCI |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E81 |
| Rok prod. do | 200711 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEV32/15X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| nr EAN | 4013872466054 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E81 |
| Rok prod. od | 200712 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEV32/15X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| nr EAN | 4013872483051 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E81 |
| Rok prod. od | 200712 |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X90A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 313 255 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872616893 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E81 |
| Rok prod. od | 200712 |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X90A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 313 254 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872616879 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E87LCI |
| Sprawdź numer OE | |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| kod | E81 |
| Rok prod. od | 200712 |
| Sprawdź numer OE | |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| kod | E81 |
| Rok prod. do | 200711 |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X107A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 566 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967650 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| kod | E87LCI |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| kod | E81 |
| Rok prod. do | 200711 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X107A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 317 568 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967698 |

| Grubość [mm] | 125,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| nr EAN | 4044688342881 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Bmw 1 (E81) 118 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 1 (E81) 118 d produkowanego od 2006.09 do roku 2011.12
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Bmw 1 (E81)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Bmw 1 (E81) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2006.09 do roku 2011.12, i mocy silnika 136 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025