
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość korbowodu [mm] | 223,5 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 16 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735423 |
| nr EAN | 4031185070874 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 311 404 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872491827 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 311 403 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872491841 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Rok prod. od | 200703 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| Rok prod. od | 200703 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wersja osi | Sportfederung |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Ładowność | dla wzrastającego ciężaru ładunku |
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 311 406 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872491865 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Ładowność | dla wzrastającego ciężaru ładunku |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Rok prod. od | 200703 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| Rok prod. od | 200703 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wersja osi | Sportfederung |
| Parametr | SFE32/22X103A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 311 405 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872491889 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEV32/15X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| nr EAN | 4013872483037 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| Rok prod. od | 200703 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wersja osi | Sportfederung |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Ładowność | dla wzrastającego ciężaru ładunku |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEV32/15X158A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| nr EAN | 4013872483051 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Bmw 3 Touring (E91) 320 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 Touring (E91) 320 d produkowanego od 2004.12 do roku 2007.08
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Bmw 3 Touring (E91)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Bmw 3 Touring (E91) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2004.12 do roku 2007.08, i mocy silnika 150 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025