Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka
Koszyk
jest pusty
Sklep » części samochodowe » układ wydechowy » elementy montażowe » pojedyncze części montażowe » śruby, nakrętki » 258-840

Śruba, system wydechowy 258-840 BOSAL INTERNATIONAL N.V.

258-840 Śruba, system wydechowy BOSAL INTERNATIONAL N.V.
bosal 258-840
cena z vat
3.00 zł
Kup
    Ocena:
5/5 (3 oceny)

numer części:

258-840

Wymiar gwintuM8
Długość [mm]40
nr EAN3351642588409
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Śruba, system wydechowy 258-840 BOSAL INTERNATIONAL N.V.

Przeczytaj 3 opinie o produkcie
2020-09-09
 5/5
OK
2020-09-09
 5/5
W porządku
2020-09-09
 5/5
Śruby mają spłaszczoną powierzchnię przy końcu gwintu. Zakładam że po to aby się same nie odkręcały jednak montaż i późniejszy demontaż tych śrub w tak trudno dostępnym miejscu to porażka. Zostawiłem stare, oryginalne śruby lekko się odkręcały i lekko zakręcają a skoro po latach nic się nie luzowało to po co sobie komplikować życie
numery OEM:
ALFA ROMEO 16043934
ALFA ROMEO 16044011
ALFA ROMEO 16044321
ALFA ROMEO 60801201
ALFA ROMEO 60801203
ALFA ROMEO 60806352
ALFA ROMEO 60808944
AUDI N0103404
AUDI N0103533
CHRYSLER 065051944AA
CHRYSLER 6502059
CITROËN 173219
CITROËN 692323
CITROËN 7903201036
DAIHATSU 9161160840
FIAT 15213321
FIAT 15213334
FIAT 16043824
FIAT 16043834
FIAT 16044024
FIAT 16044031
FIAT 60608600
FIAT 60809608
FIAT 82457939
HONDA 18176PT0003
ISUZU 01900840
ISUZU 94001574
ISUZU 94002057
ISUZU 94009668
ISUZU 94156626
LANCIA 16044021
LANCIA 16044024
LANCIA 16044031
MERCEDES-BENZ 910143008005
MERCEDES-BENZ N910143008005
MITSUBISHI M811925
MITSUBISHI MF243659
MITSUBISHI MF244859
MITSUBISHI MU010188
NISSAN 0112104021
OPEL 565884
OPEL 656945
OPEL 854983
OPEL 855942
OPEL 855960
PEUGEOT 173219
PEUGEOT 692288
TOYOTA 9151160840
TOYOTA 9166140840
VOLVO 30811925
VOLVO 30870471
VOLVO 3102930
VOLVO 947760
VOLVO 982798
VOLVO 982799
VOLVO 986481
CHEVROLET 94002123
HYUNDAI 1129008401
LAND ROVER BH108081L
zamienniki:
Aktualnie oglądany:  Śruba, system wydechowy, 258-840 • BOSAL INTERNATIONAL N.V. • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

śruby, nakrętki