
| Opcja wyposażenia | Yellow bulb |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Jakość | ALKAR |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ilość połączeń | 7 |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewana |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | Lusterko kompletne |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | lusterko z poszerzonym kątem widzenia |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| nr EAN | 8424445150304 |

| Opcja wyposażenia | Yellow bulb |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Jakość | ALKAR |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ilość połączeń | 9 |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | z czujnikiem temperatury |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewana |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | Lusterko kompletne |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | lusterko z poszerzonym kątem widzenia |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| nr EAN | 8424445150311 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Jakość | ALKAR |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| nr EAN | 8424445018673 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Jakość | ALKAR |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| nr EAN | 8424445018697 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Jakość | ALKAR |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| nr EAN | 8424445041053 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Jakość | ALKAR |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| nr EAN | 8424445041312 |

| Opcja wyposażenia | white bulb |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Jakość | ALKAR |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Tryb pracy | manualny |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ilość połączeń | 2 |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | Lusterko kompletne |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | lusterko z poszerzonym kątem widzenia |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| nr EAN | 8424445190522 |

| Opcja wyposażenia | white bulb |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Jakość | ALKAR |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Tryb pracy | manualny |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ilość połączeń | 2 |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | Lusterko kompletne |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | lusterko z poszerzonym kątem widzenia |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| nr EAN | 8424445190539 |

| Opcja wyposażenia | White bulb |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Jakość | ALKAR |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ilość połączeń | 7 |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewana |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | Lusterko kompletne |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | lusterko z poszerzonym kątem widzenia |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| nr EAN | 8424445190546 |

| Opcja wyposażenia | White bulb |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Jakość | ALKAR |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ilość połączeń | 9 |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | z czujnikiem temperatury |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | ogrzewana |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | Lusterko kompletne |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | lusterko z poszerzonym kątem widzenia |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | wypukły |
| nr EAN | 8424445190553 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026