
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714021701801 |
| nr EAN | 8001063486284 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714021701701 |
| nr EAN | 8001063486260 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714027590204 |
| nr EAN | 8001063190792 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714027590104 |
| nr EAN | 8001063190815 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| nr EAN | 8717475096866 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| nr EAN | 8717475096873 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026