
| Klasa lepkości wg SAE | 0W |
| Zalecenie producenta oleju | ALLISON C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | CATERPILLAR TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM DEXRON II D |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MB-Freigabe 236.7 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH 55.6335.32 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH G 607 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii olej hydrauliczny do Alfa Romeo 75 (162_) 2.0 T.S Cat (162.B4A).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Alfa Romeo 75 (162_) 2.0 T.S Cat (162.B4A) produkowanego od 1985.05 do roku 1992.02
Jeżeli twój Alfa Romeo dysponuje silnikiem o mocy 148 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii olej hydrauliczny do Alfa Romeo 75 (162_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na olej hydrauliczny do Alfa Romeo 75 (162_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Alfa Romeo z rocznika od 1985.05 do roku 1992.02, i mocy silnika 148 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026