
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów transaxle |
| Numer skrzyni biegów | 4/1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W |
| Zalecenie producenta oleju | ALLISON C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | CATERPILLAR TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM DEXRON II D |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MB-Freigabe 236.7 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH 55.6335.32 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH G 607 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii olej hydrauliczny do Mazda PREMACY (CP) 1.9 (CP8W).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mazda PREMACY (CP) 1.9 (CP8W) produkowanego od 1999.07 do roku 2005.03
Jeżeli twoja Mazda dysponuje silnikiem o mocy 100 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii olej hydrauliczny do Mazda PREMACY (CP)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na olej hydrauliczny do Mazda PREMACY (CP) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mazda z rocznika od 1999.07 do roku 2005.03, i mocy silnika 100 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026