
| Numer skrzyni biegów | 4141 3/1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W |
| Zalecenie producenta oleju | ALLISON C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | CATERPILLAR TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM DEXRON II D |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MB-Freigabe 236.7 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH 55.6335.32 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH G 607 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii olej hydrauliczny do Renault 25 (B29_) 2.7 V6 Injection (B298).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault 25 (B29_) 2.7 V6 Injection (B298) produkowanego od 1984.04 do roku 1989.08
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 141 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii olej hydrauliczny do Renault 25 (B29_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na olej hydrauliczny do Renault 25 (B29_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1984.04 do roku 1989.08, i mocy silnika 141 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026