
| Kod silnika | B57 |
| Pojemność napełnienia [l] | 6,5 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Kod silnika | B57 |
| Pojemność napełnienia [l] | 6,5 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Kod silnika | B57D30A |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 504 00/507 00 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | ACEA C3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-04 |
| Specyfikacja | VW 504 00 |
| Specyfikacja | VW 507 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 0,961 |
| dla numeru OE | SAE 5W-30 LLP |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329459 |

| Kod silnika | B57D30A |
| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 504 00/507 00 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | ACEA C3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-04 |
| Specyfikacja | VW 504 00 |
| Specyfikacja | VW 507 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 4,1 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329466 |

| Kod silnika | B57D30A |
| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 504 00/507 00 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | ACEA C3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-04 |
| Specyfikacja | VW 504 00 |
| Specyfikacja | VW 507 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 4,265 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329473 |

| Numer skrzyni biegów | ZF GA8HP76Z 8/1 |
| Dopuszczenie przez producenta | Dexron VI |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford Mercon LV |
| Zalecenie producenta oleju | Aisin Warner AW-1 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 0 142 516 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 152 426 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 289 720 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 305 396 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 305 397 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 355 599 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW M-1375.4 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55550-AV5 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda ATF 3.1 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda ATF DW-1 |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai SP-IV |
| Zalecenie producenta oleju | JWS 3324 AisinWarner |
| Zalecenie producenta oleju | LandRover TYK 500050 |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda ATF FZ |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.12 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.14 |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsub DiaQ ATF-PA |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan AT-Matic S |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota WS |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 055 005 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 055 540 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 060 162 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | B57 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C3 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 01 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-S3 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 917-A |
| Zalecenie producenta oleju | MB 229.31 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | B57 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C2 |
| Specyfikacja wg ACEA | C3 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche C30 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 504 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 507 00 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW Longlife-01 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW Longlife-01 FE |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-S1 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-S3 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 500 00 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 501 01 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 502 00 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 503 00 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 503 01 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 505 01 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 506 00 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 506 01 Exceptions |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | B57 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C2 |
| Specyfikacja wg ACEA | C3 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.52 |
| Dopuszczenie przez producenta | Opel D OV0401547 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 01 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-S3 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 917-A |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos2 |
| Zalecenie producenta oleju | Opel GM-LL-A-025 |
| Zalecenie producenta oleju | Opel GM-LL-B-025 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | B57 |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C2 |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-12 FE |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 21 2 365 935 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 21 2 405 097 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 21 2 405 666 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |


| Kod silnika | B57 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W30 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii oleje do Bmw 3 (G20, G80, G28) 330 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (G20, G80, G28) 330 d produkowanego od 2019.03
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 265 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii oleje do Bmw 3 (G20, G80, G28)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na oleje do Bmw 3 (G20, G80, G28) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2019.03, i mocy silnika 265 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026