
| Kod silnika | S54B32 |
| Pojemność napełnienia [l] | 5,5 |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Approved for B |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | 501 01 / 505 00 VW |
| Klasa lepkości SAE | 10W-60 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Klasa lepkości wg SAE | 0W |
| Zalecenie producenta oleju | ALLISON C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | CATERPILLAR TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM DEXRON II D |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MB-Freigabe 236.7 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH 55.6335.32 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH G 607 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii oleje do Bmw 3 kabriolet (E46) M3.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 kabriolet (E46) M3 produkowanego od 2001.03 do roku 2006.08
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 343 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii oleje do Bmw 3 kabriolet (E46)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na oleje do Bmw 3 kabriolet (E46) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2001.03 do roku 2006.08, i mocy silnika 343 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026