
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 504 00/507 00 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | ACEA C3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-04 |
| Specyfikacja | VW 504 00 |
| Specyfikacja | VW 507 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 0,961 |
| dla numeru OE | SAE 5W-30 LLP |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329459 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 504 00/507 00 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | ACEA C3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-04 |
| Specyfikacja | VW 504 00 |
| Specyfikacja | VW 507 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 4,1 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329466 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 504 00/507 00 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | ACEA C3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-04 |
| Specyfikacja | VW 504 00 |
| Specyfikacja | VW 507 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 4,265 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329473 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | ACEA C3/C4 |
| Specyfikacja | MB 226.51 |
| Specyfikacja | MB 229.31 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | Renault RN 0720 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 0,85 |
| dla numeru OE | Renault RN 0720 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224083604 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | ACEA C3/C4 |
| Specyfikacja | MB 226.51 |
| Specyfikacja | MB 229.31 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | Renault RN 0720 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 0,85 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224083611 |

| Numer skrzyni biegów | NAG1 (W5A580) |
| Numer skrzyni biegów | W5A580 5/1 |
| Specyfikacja wg JASO | 1-A |
| Dopuszczenie przez producenta | Allison C4 |
| Dopuszczenie przez producenta | Dexron III H |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford Mercon V |
| Dopuszczenie przez producenta | Honda ATFZ1 excl CVT |
| Dopuszczenie przez producenta | Hyundai SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Hyundai SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Kia SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Kia SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Mazda ATF M-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Mazda ATF M-V |
| Dopuszczenie przez producenta | Mitsubishi SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Mitsubishi SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic D |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic J |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic K |
| Dopuszczenie przez producenta | Toyota Type T-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Toyota Type T-IV |
| Zalecenie producenta oleju | Allison TES 295 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 7045 E |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 8072 B |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LA 2634 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LT 71141 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler ATF +3 |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler ATF +4 |
| Zalecenie producenta oleju | Daimler NAG-1 |
| Zalecenie producenta oleju | JWS 3309 AisinWarner |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.10 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.11 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.5 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.6 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.7 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.9 |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru ATF |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97341 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 162 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 990 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 055 025 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 02F |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 03D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 05L |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11B |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14B |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 17C |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Numer skrzyni biegów | 8HP45 8/1 |
| Dopuszczenie przez producenta | Dexron VI |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford Mercon LV |
| Zalecenie producenta oleju | Aisin Warner AW-1 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 0 142 516 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 152 426 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 289 720 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 305 396 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 305 397 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 2 355 599 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW M-1375.4 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55550-AV5 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda ATF 3.1 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda ATF DW-1 |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai SP-IV |
| Zalecenie producenta oleju | JWS 3324 AisinWarner |
| Zalecenie producenta oleju | LandRover TYK 500050 |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda ATF FZ |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.12 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.14 |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsub DiaQ ATF-PA |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan AT-Matic S |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota WS |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 055 005 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 055 540 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 060 162 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | HEMI |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 930-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 945-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 945-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi Dia Queen |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii oleje do Chrysler 300C (LX, LE) 5.7.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Chrysler 300C (LX, LE) 5.7 produkowanego od 2009.05 do roku 2010.12
Jeżeli twój Chrysler dysponuje silnikiem o mocy 360 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii oleje do Chrysler 300C (LX, LE)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na oleje do Chrysler 300C (LX, LE) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Chrysler z rocznika od 2009.05 do roku 2010.12, i mocy silnika 360 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026