
| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | ACEA C2 |
| Specyfikacja | CHRYSLER MS-13340 |
| Specyfikacja | CHRYSLER MS-90047 |
| Specyfikacja | FIAT 9.55535-DS1 |
| Specyfikacja | FIAT 9.55535-GS1 |
| Specyfikacja | PSA B71 2312 |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-30 |
| Ciężar [kg] | 3,372 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224721889 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | ACEA C2 |
| Specyfikacja | CHRYSLER MS-13340 |
| Specyfikacja | CHRYSLER MS-90047 |
| Specyfikacja | FIAT 9.55535-DS1 |
| Specyfikacja | FIAT 9.55535-GS1 |
| Specyfikacja | PSA B71 2312 |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-30 |
| Ciężar [kg] | 4,215 |
| dla numeru OE | B71 2312 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224721896 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów Diesla z filtrem cząstek stałych (DPF) |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W |
| Zalecenie producenta oleju | ALLISON C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | CATERPILLAR TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM DEXRON II D |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MB-Freigabe 236.7 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH 55.6335.32 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH G 607 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii oleje do Citroën JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 95.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 95 produkowanego od 2011.07 do roku 2016.03
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 98 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii oleje do Citroën JUMPY II (VF7)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na oleje do Citroën JUMPY II (VF7) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2011.07 do roku 2016.03, i mocy silnika 98 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026