
| Kod silnika | V9X |
| Pojemność napełnienia [l] | 6,8 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 226.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 226,51 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0720 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C4 |

| Typ katalizatora | dla samochodów z filtrem cząstek sadzy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | ACEA C3/C4 |
| Specyfikacja | MB 226.51 |
| Specyfikacja | MB 229.31 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | Renault RN 0720 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 0,85 |
| dla numeru OE | Renault RN 0720 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224083604 |

| Typ katalizatora | dla samochodów z filtrem cząstek sadzy |
| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | ACEA C3/C4 |
| Specyfikacja | MB 226.51 |
| Specyfikacja | MB 229.31 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | Renault RN 0720 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 0,85 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224083611 |

| Specyfikacja wg JASO | 1-A |
| Dopuszczenie przez producenta | Allison C4 |
| Dopuszczenie przez producenta | Dexron III H |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford Mercon V |
| Dopuszczenie przez producenta | Honda ATFZ1 excl CVT |
| Dopuszczenie przez producenta | Hyundai SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Hyundai SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Kia SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Kia SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Mazda ATF M-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Mazda ATF M-V |
| Dopuszczenie przez producenta | Mitsubishi SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Mitsubishi SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic D |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic J |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic K |
| Dopuszczenie przez producenta | Toyota Type T-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Toyota Type T-IV |
| Zalecenie producenta oleju | Allison TES 295 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 7045 E |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 8072 B |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LA 2634 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LT 71141 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler ATF +3 |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler ATF +4 |
| Zalecenie producenta oleju | Daimler NAG-1 |
| Zalecenie producenta oleju | JWS 3309 AisinWarner |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.10 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.11 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.5 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.6 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.7 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.9 |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru ATF |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97341 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 162 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 990 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 055 025 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 02F |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 03D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 05L |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11B |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14B |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 17C |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | V9X |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C4 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0720 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-S4 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 226.51 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 229.51 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | Dexron II D |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 236.3 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 009 300 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 03D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 17C |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C4 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 226.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0720 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-S4 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | V9X |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C4 |
| Dopuszczenie przez producenta | RENAULT RN0720 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 226.51 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | V9X |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W30 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii oleje do Renault LAGUNA coupe (DT0/1) 3.0 dCi (DT03).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault LAGUNA coupe (DT0/1) 3.0 dCi (DT03) produkowanego od 2008.09 do roku 2015.12
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 235 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii oleje do Renault LAGUNA coupe (DT0/1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na oleje do Renault LAGUNA coupe (DT0/1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 2008.09 do roku 2015.12, i mocy silnika 235 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026