
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [cal] | 21 |
| Długość [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,107 |
| dla numeru OE | 21FL530 |
| nr EAN | 5050063279467 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [cal] | 26 |
| Długość [mm] | 660 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,198 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279269 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [cal] | 26 |
| Długość [mm] | 660 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,142 |
| dla numeru OE | 26FL660 |
| nr EAN | 5050063279498 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [cal] | 26 |
| Długość [mm] | 660 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,142 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279375 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 195 |
| Szerokość [mm] | 187,0 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,290 |
| dla numeru OE | 68059549AA |
| nr EAN | 5057746154462 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nie dla wersji dla kraju | Wielka Brytania |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 264 |
| nr EAN | 4975793524261 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| Wersja na kraj | Wielka Brytania |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 264 |
| nr EAN | 4975793524346 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nie dla wersji dla kraju | Wielka Brytania |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 282 |
| nr EAN | 4975793524285 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| Wersja na kraj | Wielka Brytania |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 282 |
| nr EAN | 4975793524353 |

| Rok prod. do | 200812 |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 2203 |
| nr EAN | 5414465356827 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292688 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292824 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633795 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633832 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750201 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750232 |

| Typ skrzyni biegów | 45RFE |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Długość [mm] | 297 |
| Szerokość [mm] | 154 |
| Wysokość [mm] | 106,5 |
| Liczba otworów | 15 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | zawiera komplet uszczelek |
| Rodzaj uszczelnienia | uszczelka metalowo-włóknowa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 23 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 48,000 |
| Długość opakowania [cm] | 21,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10,00 |
| Wysokość opakowania [cm] | 28,00 |
| Ciężar netto [g] | 630 |

| Mechanizm różnicowy | z blokadą mechanizmu różnicowego |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Numer skrzyni biegów | 9-1/4 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Numer skrzyni biegów | 8-1/4 |
| Numer skrzyni biegów | 9-1/4 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Numer skrzyni biegów | C205F |
| Numer skrzyni biegów | 8-1/4 |
| Mechanizm różnicowy | z blokadą mechanizmu różnicowego |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-140 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW RearAxle |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSL-M2C 192-A |
| Zalecenie producenta oleju | Scania STO 1:0 |
| Zalecenie producenta oleju | VME |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 05D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 12D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 16G |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 21D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Numer skrzyni biegów | C205F |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MIL-L 2105 C |
| Dopuszczenie przez producenta | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Numer skrzyni biegów | 42RLE 4/1 |
| Numer skrzyni biegów | 545RFE 5/1 |
| Numer skrzyni biegów | NV 144 |
| Numer skrzyni biegów | NV 244 GEN2 |
| Specyfikacja wg JASO | 1-A |
| Dopuszczenie przez producenta | Allison C4 |
| Dopuszczenie przez producenta | Dexron III H |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford Mercon V |
| Dopuszczenie przez producenta | Honda ATFZ1 excl CVT |
| Dopuszczenie przez producenta | Hyundai SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Hyundai SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Kia SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Kia SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Mazda ATF M-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Mazda ATF M-V |
| Dopuszczenie przez producenta | Mitsubishi SP-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Mitsubishi SP-III |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic D |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic J |
| Dopuszczenie przez producenta | Nissan AT-Matic K |
| Dopuszczenie przez producenta | Toyota Type T-II |
| Dopuszczenie przez producenta | Toyota Type T-IV |
| Zalecenie producenta oleju | Allison TES 295 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 7045 E |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 8072 B |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LA 2634 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LT 71141 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler ATF +3 |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler ATF +4 |
| Zalecenie producenta oleju | Daimler NAG-1 |
| Zalecenie producenta oleju | JWS 3309 AisinWarner |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN 339 Typ Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.10 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.11 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.5 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.6 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.7 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.9 |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru ATF |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97341 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 162 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 990 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 055 025 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 02F |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 03D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 05L |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 11B |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14B |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 17C |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | Magnum |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 930-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 945-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 945-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi Dia Queen |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5907558566666 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 195 |
| Szerokość [mm] | 187,0 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,290 |
| nr EAN | 4054228082825 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Dodge DURANGO (HB) 4.7.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Dodge DURANGO (HB) 4.7 produkowanego od 2003.11 do roku 2009.12
Jeżeli twój Dodge dysponuje silnikiem o mocy 234 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Dodge DURANGO (HB)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Dodge DURANGO (HB) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Dodge z rocznika od 2003.11 do roku 2009.12, i mocy silnika 234 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026