
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Zakres temperatury od [°C] | 102 |
| Zakres temperatury do [°C] | 97 |
| nr EAN | 8012510043950 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 1 701 341 |
| nr EAN | 4027816077985 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Kolor wtyczki | jasnoszary |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 24 mm |
| dla numeru OE | 6810428 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688534484 |

| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Kolor | biały |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688077981 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" x 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | czerwony |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" - 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |

| ID wykonania wtyczki | 2 polig |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Punkt włączania [°C] | 88 |
| Kolor | zielony |
| Punkt włączania od [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 88 |
| Ciężar [kg] | 0,06379 |
| nr EAN | 4046001156274 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025