
| Wymiar gwintu | 1/8-27NPT |
| Rozmiar klucza | 13 |
| nr EAN | 8012510041260 |

| Strona zabudowy | Pompa wodna |
| nr EAN | 8435050605981 |

| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | 1/8x27 NPTF |
| nr EAN | 8435050603444 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Kolor wtyczki | jasnoszary |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 24 mm |
| dla numeru OE | 6810428 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" x 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | czerwony |

| Ilość biegunów | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8" x 18 NPTF |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Temperatura wyłączania [°c] | 95 |
| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650012312 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025