
| nr EAN | 5901619595152 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| Kolor | zielony |
| nr EAN | 5012759455401 |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 5012759455470 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | szary |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-925 |
| nr EAN | 5012759465455 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | czarny |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-957 |
| nr EAN | 5012759465530 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | czerwony |
| nr EAN | 5012759492222 |

| Rozmiar klucza | 29 |
| Gwintowana złączka | M22 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Temperatura robocza od [°C] | 102 |
| Temperatura robocza od [°C] | 95 |
| Temperatura robocza do [°C] | 97 |
| Temperatura robocza do [°C] | 90 |
| nr EAN | 8053379028535 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | żółty |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510056394 |

| nr EAN | 8012510080641 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | biały |
| nr EAN | 8012510058329 |

| Temperatura otwarcia [°c] | 95 |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 84 |
| Zakres temperatury od [°C] | 102 |
| Zakres temperatury do [°C] | 91 |
| nr EAN | 8435050606810 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050604366 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | szary |
| nr EAN | 8435050617694 |

| Punkt włączania [°C] | 119 |
| nr EAN | 8435050605257 |

| Punkt włączania [°C] | 112 |
| nr EAN | 8435050605318 |

| Gwint zewn. [mm] | M22 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Zakres temperatury od [°C] | 95 |
| Zakres temperatury do [°C] | 84 |
| Zakres temperatury od [°C] | 102 |
| Zakres temperatury do [°C] | 92 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar [kg] | 0,048 |
| dla numeru OE | 1H0 959 481 B |
| nr EAN | 4027816101147 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | żółty |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Oznaczenie koloru | żółty |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300144611 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | biały |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300163643 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300290851 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Punkt włączania od [°C] | 90 |
| Punkt włączania do [°C] | 102 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Wymiar gwintu | M 22 x 1,5 |
| Przełącznik | z podwójnym termoprzełącznikiem |
| Funkcja przełączania | Podwójne wyjście |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| nr EAN | 4082300153477 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| nr EAN | 5907558548198 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| nr EAN | 5907558548259 |

| nr EAN | 5907558548426 |

| nr EAN | 5901619595152 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | czerwony |
| Punkt włączania [°C] | 55 |
| Punkt włączania [°C] | 65 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 5902659724663 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | ciemnoszary |
| Średnica mocowania [mm] | 25 |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| dla numeru OE | 06A 919 501 A |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Punkt włączania od [°C] | 84 |
| Punkt włączania od [°C] | 91 |
| Punkt włączania do [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 102 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M22 x 1,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074116968 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Punkt włączania od [°C] | 70 |
| Punkt włączania od [°C] | 77 |
| Punkt włączania do [°C] | 75 |
| Punkt włączania do [°C] | 82 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M22 x 1,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074401286 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 150 |
| Średnica [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | niebieski |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074345382 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | 105 |
| Punkt włączania [°C] | 112 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074615386 |

| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ilość biegunów | 3 |
| Punkt włączenia [°C] | 95 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 84 |
| Punkt włączenia [°C] | 102 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Liczba położeń włącznika | 2 |
| Wymiar gwintu | M 22 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Kolor obudowy | czarny |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Zakres temperatury od [°C] | 102 |
| Zakres temperatury do [°C] | 112 |
| Punkt włączania [°C] | 102 |
| Punkt włączania [°C] | 106 |
| Oznaczenie koloru | zielony |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | żółty/czarny |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| dla numeru OE | 059 919 501A |
| dla numeru OE | 1 124 770 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Zakres temperatury od [°C] | 55 |
| Zakres temperatury do [°C] | 65 |
| Oznaczenie koloru | czerwony |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Punkt włączania [°C] | 108 |
| Punkt włączania [°C] | 112 |
| Oznaczenie koloru | brązowy |
| Zakres temperatury od [°C] | 108 |
| Zakres temperatury do [°C] | 119 |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Średnica [mm] | 26 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Długość [mm] | 20 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001272837 |

| Długość [mm] | 29 |
| Wysokość [mm] | 45 |
| Ciężar [kg] | 0,07345 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Punkt włączania [°C] | 102 |
| Punkt włączania [°C] | 85 |
| Kolor | czarny |
| Przełącznik | z podwójnym termoprzełącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
| nr EAN | 4046001283932 |

| ID wykonania wtyczki | 2-polig |
| Punkt włączania [°C] | 55 |
| Punkt włączania [°C] | 65 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor obudowy | brązowy |
| Punkt włączania od [°C] | 65 |
| Punkt włączania do [°C] | 55 |
| Ciężar [kg] | 0,02657 |
| nr EAN | 4046001301339 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 19,5 |
| Grubość [mm] | 3,5 |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001390685 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 94 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650010868 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025