
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj lampy | H7/H1 |
| Rodzaj lampy | PY24W |
| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR |
| Kierunkowskaz-kolor | biały |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pokrywą żarówek |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj lampy | H7/H1 |
| Rodzaj lampy | PY24W |
| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR |
| Kierunkowskaz-kolor | biały |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pokrywą żarówek |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026