Części do samochodów e-autoparts.pl
22 100 15 90
22 100 15 90
Konsultanci: 9:00-16:00 Piątek 9:00-12:00
Magazyn: 9:00 - 16:00
ikona koszyka
Koszyk
jest pusty
Sklep » części samochodowe » paski napędowe » pasek wieloklinowy » pasek klinowy wielorowkowy » 4PK975

Pasek klinowy wielorowkowy 4PK975 DAYCO

4PK975 Pasek klinowy wielorowkowy DAYCO
cena z vat
20.00 zł
Kup
    Ocena:
5/5 (5 ocen)

numery handlowe:

4x975

numer części:

4PK975

producent:

DAYCO

Ilość żeber4
Długość [mm]975,0
nr EAN4010858481827
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Pasek klinowy wielorowkowy 4PK975 DAYCO

Przeczytaj 5 opinii o produkcie
2020-07-21
 5/5
bardzo dobry produkt
2020-04-13
 5/5
Zawsze zakładam części producenta dayco do swojego samochodu nigdy nie było z tym problemów
2020-03-05
 5/5
Szybka dostawa części 6PK1635 odbiór w paczkomacie
2020-03-05
 5/5
Bez żadnych problemów, polecam
2020-02-23
 5/5
Wszystko już zamontowane w samochodzie przez mojego mechanika, auto śmiga jak należy
numery OEM:
CHRYSLER 04483174
CHRYSLER 04668303
CHRYSLER 4483174
CHRYSLER 4668303
CHRYSLER B4040382
FIAT 4483174
FORD 6793377
FORD 93TF6C301A1A
HONDA 38920PR7A01
HONDA 38920PR7A02
HONDA 38920PR7A04
HONDA 56992PK1003
HONDA 56992PK10031
HONDA 56992PK1004
HONDA 56992PK10041
HONDA 56992PK1013
HONDA 56992PK1014
HONDA 56992PK1023
HONDA 56992PK1024
HONDA 56992PK1505
MAZDA F82A15909
MAZDA F82B15909
MITSUBISHI MD074251
MITSUBISHI MD111147
MITSUBISHI MD186123
MITSUBISHI MD186124
MITSUBISHI MD355002
MITSUBISHI MQ900832
SUBARU 809213010
SUBARU 809213020
TOYOTA 9936400980
HYUNDAI 2521232510
HYUNDAI 2521232520
HYUNDAI 2521232550
HYUNDAI 2521233000
HYUNDAI 2521233050
HYUNDAI 2521233060
KIA 0K30C15908C
Aktualnie oglądany:  Pasek klinowy wielorowkowy, 4PK975 • DAYCO • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

pasek klinowy wielorowkowy