Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » 363916060244

Klocki hamulcowe - komplet 363916060244 MAGNETI MARELLI

363916060244 Klocki hamulcowe - komplet MAGNETI MARELLI
    Ocena:

numery handlowe:

363700201436, 363702161410, P24061MM, PF0244, T1436MM

numer części:

363916060244

producent:

MAGNETI MARELLI

System hamulcowy: ATE
Numer WVA: 23723
Długość 1 [mm]: 155,2
Długość 2 [mm]: 156,2
Wysokość 1 [mm]: 62,3
Wysokość 2 [mm]: 67
Grubość 1 [mm]: 18,2
Cena dotyczy kompletu klocków na oś pojazdu.
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Klocki hamulcowe - komplet 363916060244 MAGNETI MARELLI

numery OEM:
FORD 1223682
FORD 1321517
FORD 1360305
FORD 1508074
FORD 1519528
FORD 1566093
FORD 1695810
FORD 1712024
FORD 1753844
FORD 1759370
FORD 1765766
FORD 1816524
FORD 1820037
FORD 1826241
FORD 3M512K021AA
FORD 3M512K021AB
FORD 3M5J2K021A1A
FORD 3M5J2K021AA
FORD 8V412K021AA
FORD 8V412K021AB
FORD AV612K021BA
FORD AV612K021BB
FORD BV612001B3A
FORD BV612001C3B
FORD BV612001CB
FORD CN152K021AA
FORD CV612001BC
FORD CV6Z2001A
FORD ME3M5J2K021AA
FORD MEAV6J2K021BA
MAZDA B3YF3323Z
MAZDA B3YH3323Z
MAZDA B3YH3323ZA
MAZDA B4YB3323Z
MAZDA BPYK3323Z
MAZDA BPYK3323ZA
MAZDA BPYK3323ZA9C
MAZDA BPYK3323ZC
MAZDA BPYK3323ZC9C
MAZDA C2Y33323Z
MAZDA C2Y33323ZA
MAZDA C2Y33323ZB
MITSUBISHI BPYK3323ZB9C
NISSAN 41060HA00A
NISSAN 41060HA00B
NISSAN AY040MA031
VOLVO 30681739
VOLVO 30683554
VOLVO 30715023
VOLVO 30736923
VOLVO 30742030
VOLVO 30742031
VOLVO 30793618
VOLVO 31341301
Aktualnie oglądany:  Klocki hamulcowe - komplet, 363916060244 • MAGNETI MARELLI • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

klocki hamulcowe