

| Strona zabudowy | góra |
| nr EAN | 4041248442838 |

| nr EAN | 4041248511107 |

| nr EAN | 4041248510636 |

| nr EAN | 4041248512661 |

| nr EAN | 4041248154168 |

| Wymagana ilość | 4 |
| nr EAN | 4041248207024 |

| nr EAN | 4041248164877 |

| nr EAN | 4041248215210 |

| nr EAN | 4041248159217 |

| nr EAN | 4041248456484 |

| nr EAN | 4041248518250 |

| nr EAN | 4041248211557 |

| nr EAN | 4041248213568 |

| Liczba otworów do mocowania | 4 |
| nr EAN | 4041248201152 |

| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| nr EAN | 4041248213926 |

| Strona zabudowy | od strony czołowej |
| nr EAN | 4041248213933 |

| nr EAN | 4041248192375 |

| nr EAN | 4041248511312 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Średnica [mm] | 79,5 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248184257 |

| nr EAN | 4041248214428 |

| dla numeru OE | 037 133 064 K |
| dla numeru OE | 058 133 063 Q |
| dla numeru OE | 06A 133 062 S |
| dla numeru OE | 06A 133 063 F |
| dla numeru OE | 06A 133 063 G |
| dla numeru OE | 06A 133 064 B |
| dla numeru OE | 06A 133 064 H |
| dla numeru OE | 06A 133 064 J |
| dla numeru OE | 06A 133 066 E |
| dla numeru OE | 408-236-111-007Z |
| dla numeru OE | 408-236-212-004Z |
| dla numeru OE | 408-237-111-005Z |
| dla numeru OE | 408-237-111-012Z |
| dla numeru OE | 408-237-111-017Z |
| dla numeru OE | 408-237-111-019Z |
| dla numeru OE | 408-237-212-007Z |
| dla numeru OE | 408-237-212-008Z |
| dla numeru OE | 408-238-327-004Z |
| dla numeru OE | 7.03703.07.0 |
| dla numeru OE | 7.03703.17.0 |
| nr EAN | 4041248593523 |

| nr EAN | 4041248208892 |

| nr EAN | 4041248159248 |

| nr EAN | 4041248518939 |

| nr EAN | 4041248171783 |

| nr EAN | 4041248214343 |

| Wymagana ilość | 4 |
| nr EAN | 4041248190807 |

| nr EAN | 4041248039083 |

| nr EAN | 4041248514085 |

| nr EAN | 4041248191033 |

| nr EAN | 4041248512265 |

| nr EAN | 4041248213063 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka stalowa |
| nr EAN | 4041248376485 |

| nr EAN | 4041248377055 |

| Grubość [mm] | 5,3 |
| Kolor | żółty |
| Materiał | MVQ (silikon-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248512609 |

| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248171455 |

| nr EAN | 4041248460375 |

| Liczba otworów do mocowania | 4 |
| nr EAN | 4041248213032 |

| nr EAN | 4041248428269 |

| nr EAN | 4041248510308 |

| nr EAN | 4041248736388 |

| nr EAN | 4041248076644 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| nr EAN | 4041248816929 |

| nr EAN | 4041248510681 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Średnica [mm] | 75,5 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248184240 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| nr EAN | 4041248468265 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| nr EAN | 4041248055854 |

| nr EAN | 4041248422281 |