Części do samochodów e-autoparts.pl
Sklep » producenci części samochodowych » części samochodowe Elring

Części samochodowe Elring w ofercie e-autoparts.pl

producent części elring w sklepie e-autoparts.pl

 Producent części samochodowych Elring

Początki firmy ERLING to założenie domu handlowego z artykułami technicznymi w Stuttgarcie w 1879 roku przez Paula Lechlera. Wraz z biegiem lat firma rozwijała się o kolejne usługi. W 1983 firma po raz pierwszy otworzyła się na świat, rozpoczynając swoją działalność w Republice Południowej Afryki. Kilka lat później z przytupem wchodzi również na rynek azjatycki.

Obecnie koncern ERLING zatrudnia ponad 10 000 pracowników w 45 lokalizacjach rozsianych po 21 krajach na całym świecie. Jest to licząca się firma na rynku światowym, mimo to nie ma zamiaru przestać się rozwijać. Specjaliści stale opracowują nowe technologie i kreatywne rozwiązania, które mogą jeszcze namieszać w przyszłości. Auto części producenta Elring stanowią wyznacznik jakości dla innych dostawców.

Firma ERLING posiada pełny asortyment części zamiennych zarówno do samochodów osobowych, jak i innych pojazdów użytkowych. W ofercie znajdują się między innymi oryginalne części potrzebne do naprawy:

  • silnika,

  • skrzyni biegów,

  • głowicy cylindrów,

  • skrzyni korbowej.

W ofercie firmy znajdują się również wszelkie materiały, śruby i taśmy uszczelniające i specjalne zestawy uszczelnień na wymiar.

ERLING stawia również na ochronę środowiska, czyli niezwykle ważny aspekt podczas produkowania jakichkolwiek towarów w obecnych czasach. Aby mieć możliwie jak najmniejszy wpływ na środowisko, systematycznie przeprowadzane są rzetelne kontrole w punktach produkcyjnych na całym świecie.