
| nr EAN | 4041248551714 |

| dla numeru OE | 13110-73K01 |
| nr EAN | 4041248523971 |

| nr EAN | 4041248523988 |

| nr EAN | 4041248593110 |

| nr EAN | 4041248594810 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 52 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 57 |
| Wysokość [mm] | 5,35 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| dla numeru OE | 030 133 064 F |
| dla numeru OE | 408-237-130-004Z |
| dla numeru OE | 7.03703.02.0 |
| nr EAN | 4041248123096 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248590126 |

| nr EAN | 4041248443910 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| nr EAN | 4041248512258 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| nr EAN | 4041248532522 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248589328 |

| nr EAN | 4041248511282 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 55 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 59 |
| Grubość [mm] | 4,6 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Kształt | Wersja A |
| Kolor | czerwony |
| dla numeru OE | 03G 128 063 G |
| dla numeru OE | 03G 128 063 M |
| dla numeru OE | 03G 128 063 Q |
| dla numeru OE | 03L 128 063 AC |
| dla numeru OE | 03L 128 063 E |
| dla numeru OE | 03L 128 063 G |
| dla numeru OE | 03L 128 063 J |
| dla numeru OE | 03L 128 063 L |
| dla numeru OE | 03L 128 063 M |
| dla numeru OE | 03L 128 063 Q |
| dla numeru OE | 03L 128 063 R |
| dla numeru OE | A2C59512935 |
| dla numeru OE | A2C59514304 |
| nr EAN | 4041248620410 |

| Strona zabudowy | Zawór AGR przy kolektorze |
| nr EAN | 4041248620533 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | Guma |
| nr EAN | 4041248620564 |

| nr EAN | 4041248588543 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248620427 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| nr EAN | 4041248607015 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 59 |
| Wysokość [mm] | 5,7 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| dla numeru OE | 13 54 7 804 373 |
| dla numeru OE | 7.01620.01.0 |
| dla numeru OE | 7.01620.04.0 |
| nr EAN | 4041248736852 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 66,5 |
| Wysokość [mm] | 7,5 |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| dla numeru OE | 06A 133 062 AB |
| dla numeru OE | 06A 133 062 AT |
| dla numeru OE | 06A 133 062 N |
| dla numeru OE | 408-238-323-005Z |
| dla numeru OE | 408-238-323-011Z |
| dla numeru OE | 408-238-323-014Z |
| nr EAN | 4041248620571 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| dla numeru OE | 036 133 062 B |
| dla numeru OE | 036 133 062 L |
| dla numeru OE | 036 133 062 N |
| dla numeru OE | 03C 133 062 B |
| dla numeru OE | 03C 133 062 R |
| dla numeru OE | 408-238-321-006Z |
| dla numeru OE | 408-238-321-007Z |
| dla numeru OE | 7.03703.01.0 |
| dla numeru OE | 7.03703.09.0 |
| dla numeru OE | A2C59511702 |
| nr EAN | 4041248602768 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248611708 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248602805 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | Guma |
| Kolor | zielony |
| nr EAN | 4041248620472 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| nr EAN | 4041248637265 |

| Strona zabudowy | Strona sprężarki |
| nr EAN | 4041248631973 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| nr EAN | 4041248651094 |

| Strona zabudowy | Zawór AGR przy kolektorze |
| nr EAN | 4041248626139 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| nr EAN | 4041248637371 |

| Wymagana ilość | 4 |
| nr EAN | 4041248614433 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| dla numeru OE | 1635.X0 |
| dla numeru OE | 1636.68 |
| dla numeru OE | 408-239-827-001Z |
| dla numeru OE | 9650787380 |
| nr EAN | 4041248620458 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248531877 |

| nr EAN | 4041248628034 |

| nr EAN | 4041248637982 |

| nr EAN | 4041248621585 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| nr EAN | 4041248651100 |

| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4041248624357 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248640210 |

| nr EAN | 4041248583005 |

| nr EAN | 4041248677643 |

| nr EAN | 4041248698112 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Strona zabudowy | po stronie silnika |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| dla numeru OE | 55567727 |
| dla numeru OE | 55567728 |
| dla numeru OE | 7.01817.08.0 |
| dla numeru OE | 8 25 021 |
| nr EAN | 4041248640432 |

| nr EAN | 4041248658086 |

| nr EAN | 4041248667378 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| nr EAN | 4041248670132 |

| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4041248670156 |

| nr EAN | 4041248670163 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248696347 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248685211 |

| Materiał | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248726563 |