| Średnica wewnętrzna [mm] | 17 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 21 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| nr EAN | 4041248009185 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4041248009956 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4041248157381 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 24,7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Grubość [mm] | 2,0 |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4041248157398 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| nr EAN | 4041248016473 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445761 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| nr EAN | 4041248445990 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| nr EAN | 4041248016718 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 45 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 52 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| nr EAN | 4041248017340 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 26 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4041248522325 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 15 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| nr EAN | 4041248446218 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 11 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17,5 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445815 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4041248049976 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| nr EAN | 4041248051900 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| nr EAN | 4041248051924 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 20 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 26 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| DIN / ISO | 7603 |
| nr EAN | 4041248051962 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 24 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Grubość [mm] | 2,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| DIN / ISO | 7603 |
| nr EAN | 4041248052006 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 19 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja C |
| nr EAN | 4041248508053 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Kształt | Wersja A |
| Materiał | Aluminium |
| nr EAN | 4041248501146 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x13,5 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248602027 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x18 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| nr EAN | 4041248611456 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x20 |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248630457 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| nr EAN | 4041248572146 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x33 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 877.840 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248642955 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 16x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny czworokątny |
| Wersja | incl. 834.823 |
| nr EAN | 4041248654408 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5x16 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| nr EAN | 4041248659861 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Materiał miski olejowej | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| nr EAN | 4041248648711 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 16x1,5x16 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| nr EAN | 4041248668832 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| nr EAN | 4041248703786 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x15 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| nr EAN | 4041248668825 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Materiał miski olejowej | Tworzywo sztuczne |
| nr EAN | 4041248693421 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5x16 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 455.740 |
| nr EAN | 4041248734032 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 16x1,5x16 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 523.470 |
| nr EAN | 4041248746813 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x15 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 523.500 |
| nr EAN | 4041248746844 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 20,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Grubość [mm] | 2,2 |
| Kształt | Wersja A |
| Materiał | Stal |
| nr EAN | 4041248708187 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4041248786444 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 22 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Grubość [mm] | 1 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4041248772669 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 877.870 |
| nr EAN | 4041248758335 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 22x1,5x10 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 877.910 |
| nr EAN | 4041248742167 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 6 mm |
| nr EAN | 4041248768396 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5x22 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 877.920 |
| nr EAN | 4041248763971 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 10x1,25x13 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 877.930 |
| nr EAN | 4041248758229 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5x10 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 877.940 |
| nr EAN | 4041248771082 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 12x1,25x11 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| nr EAN | 4041248751565 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 12x1,25x22 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 877.960 |
| nr EAN | 4041248751725 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x19 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 878.940 |
| nr EAN | 4041248768389 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 877.980 |
| nr EAN | 4041248768402 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 878.020 |
| nr EAN | 4041248768365 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x16 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 878.070 |
| nr EAN | 4041248758267 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 12x1,75x21 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 15 mm |
| nr EAN | 4041248768310 |
Wyświetlanie od 51 do 100 (z 164 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.