| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z klamrą |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 12x1,25x13 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 878.110 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,25x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 22x1,5x10 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 10x1,25x13 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5x10 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,25x13 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 16x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny czworokątny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 434.940 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 14x1,25x13 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 877.950 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5x18 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x23 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 877.970 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5x20 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 878.030 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 12x1,75x17 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x33 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5x22 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 12x1,25x22 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,25x23 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x14 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 16x1,5x28 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny czworokątny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5x20 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 22x1,5x10 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 26x1,5x16 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 24x1,25x10 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 12x1,25x13 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x19 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x14 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M 22x1,5x13 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 14x1,25x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 877.900 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x11 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x14 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | 518.480 |
Status produktu: Normalny
| Średnica wewnętrzna [mm] | 24 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 33 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
Status produktu: Normalny
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13,8 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 19 |
| Grubość [mm] | 2,3 |
| Materiał | Stal |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5x18 |
| Długość gwintu [mm] | 18 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 982.340 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Wymiar gwintu | M 24x2,0 |
| Długość gwintu [mm] | 15 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 24x1,5x14 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
Status produktu: Normalny
| Średnica wewnętrzna [mm] | 24 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 36 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4041248800836 |
Status produktu: Normalny
| Średnica wewnętrzna [mm] | 30 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 37 |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Kształt | Oring |
| nr EAN | 4041248861721 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5x18 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| nr EAN | 4041248869734 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x11 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| nr EAN | 4041248869604 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Materiał miski olejowej | Tworzywo sztuczne |
| nr EAN | 4041248860403 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 12x1,25x11 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| nr EAN | 4041248850305 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 16x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny czworokątny |
| Wersja | incl. 834.823 |
| Wersja | incl. 813.052 |
| nr EAN | 4041248909065 |
Status produktu: Normalny
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Wersja C |
| nr EAN | 4041248851753 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 14x1,5x12 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| nr EAN | 4041248869574 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5x18 |
| Długość gwintu [mm] | 18 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| nr EAN | 4041248869581 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 101 do 150 (z 164 pozycji)
Stron: 3
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.