
| Średnica wewnętrzna [mm] | 42 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 49 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,2 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 1,85 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.655 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 17 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 21 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Kształt | Wersja A |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 24,7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Grubość [mm] | 2,0 |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Kształt | Wersja A |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 45 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 52 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 26 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 15 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 11 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17,5 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Kształt | Wersja A |

| średnica zewnętrzna [mm] | 18 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 20 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 26 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| DIN / ISO | 7603 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 24 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Grubość [mm] | 2,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| DIN / ISO | 7603 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 19 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja C |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Kształt | Wersja A |
| Materiał | Aluminium |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | zawiera sitko |
| Układ rozrządu | dla silników z układem rozrządu ze zmiennymi fazami |
| Strona zabudowy | Komplet zaworów |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | zawiera sitko |
| Układ rozrządu | dla silników z układem rozrządu ze zmiennymi fazami |
| Strona zabudowy | Komplet zaworów |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |

| Materiał | Guma |
| Typ skrzyni biegów | 096/095 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 7-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 722.9.. |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W5A 300-580 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6.. |

| Materiał | Guma |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją dystansową |
| Typ skrzyni biegów | TF-60SN |
| Typ skrzyni biegów | 09D |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją dystansową |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | zawiera sitko |
| Układ rozrządu | dla silników z układem rozrządu ze zmiennymi fazami |
| Strona zabudowy | Komplet zaworów |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | zawiera sitko |
| Układ rozrządu | dla silników z układem rozrządu ze zmiennymi fazami |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |
| Strona zabudowy | Strona doprowadzająca |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 20,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Grubość [mm] | 2,2 |
| Kształt | Wersja A |
| Materiał | Stal |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał miski olejowej | blacha stalowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP19X |
| Typ skrzyni biegów | JTU |
| Typ skrzyni biegów | KHV |
| Typ skrzyni biegów | KZB |
| Typ skrzyni biegów | LLK |
| Typ skrzyni biegów | KHE |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |


| Typ skrzyni biegów | A5S560Z |
| Typ skrzyni biegów | ZF5HP30 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał miski olejowej | blacha stalowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP19A |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał miski olejowej | blacha stalowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP26A |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP28AF |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 22 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Grubość [mm] | 1 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 09M |
| Typ skrzyni biegów | AQ450 |

| Typ skrzyni biegów | ZF5HP19FLA |

| Rodzaj skrzyni biegów | dla automatyki skrzyni 8-biegowej |
| Typ skrzyni biegów | Aisin Warner TR-80SD |
| Typ skrzyni biegów | VW 0C8 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem 7-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | DL382-7F/Q |
| Typ skrzyni biegów | 0CJ |
| Typ skrzyni biegów | 0CK |
| Typ skrzyni biegów | 0CL |
| Materiał miski olejowej | Odlew aluminiowy |

| Rodzaj skrzyni biegów | skrzynia automat. bezstopniowa (CVT) |
| Typ skrzyni biegów | WFC 280 |
| Typ skrzyni biegów | 722.800 |
| Typ skrzyni biegów | 722.801 |
| Typ skrzyni biegów | 722.802 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem 7-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | DL382-7F |
| Typ skrzyni biegów | 0CK |
| Materiał miski olejowej | Tworzywo sztuczne |

| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem 7-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 0B5 |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF8HP55A |
| Rodzaj napędu | Napęd na wszystkie koła |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 24 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 33 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |