
| Wymiar gwintu | M 10x1,5x110 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248050477 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,25x134 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Rozmiar klucza | CV - M 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248047385 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x254 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Rozmiar klucza | CV - M 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248117323 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x115 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248053997 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x96 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248053980 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,25x218 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Rozmiar klucza | CV - M 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248117378 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x142 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248145746 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x148 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248054017 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x96 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 12 |
| nr EAN | 4041248054024 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x137,5 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 10 |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248051115 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x150 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 14 |
| nr EAN | 4041248054239 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x95 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248050460 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,72x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 18 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248047187 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x141,5 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248047101 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x205 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248192160 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 12x1,5x163 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,5x174 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 22 |
| nr EAN | 4041248117545 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x175 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248046364 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x168 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248046371 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x110 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248113820 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x159 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248111093 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x150 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248046340 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x175 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248046388 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x141 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248171424 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x184 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248046401 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,25x140 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248054307 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x140 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248054253 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 9x1,25x56 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 9x1,25x91 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248115039 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x96 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248047439 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x115 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 12 |
| nr EAN | 4041248054048 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x95 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Wersja śruby/nakrętki | bez podkładki okrągłej |
| Materiał bloku silnikowego | Żeliwo szare |
| Liczba śrub | 14 |
| nr EAN | 4041248050453 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x110 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Materiał bloku silnikowego | Odlew aluminiowy |
| Liczba śrub | 14 |
| nr EAN | 4041248050507 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x123 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248117583 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,25x105 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248050675 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x95 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248050521 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x157 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba śrub | 14 |
| nr EAN | 4041248050439 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x115 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248051351 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x96 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Polydrive |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248104729 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x115 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248111840 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x133 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248111871 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x155 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248118931 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x166 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez podkładki dystansowej |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248145418 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x115 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248166611 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x159 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248152140 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x159 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248152133 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x132 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248145715 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x132 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248145739 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,25x84 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,25x99 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 15 mm |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248047446 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,5x111 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,5x141 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Liczba śrub | 20 |
| nr EAN | 4041248178935 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x147 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |
| nr EAN | 4041248178867 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x166 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez podkładki dystansowej |
| Liczba śrub | 8 |
| nr EAN | 4041248145425 |