
| Wymiar gwintu | M 9x1,25x140 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x97 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x129 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x128 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x172 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Liczba śrub | 8 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x117 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x152 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Liczba śrub | 10 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 8x1,5x95 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,5x170 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX-E 10/12 |
| Liczba śrub | 12 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x160 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 14 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,5x80 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,5x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 10 |
| Liczba śrub | 22 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,5x80 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,5x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 10 |
| Liczba śrub | 18 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 12x1,25x119 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 12x1.25x163 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| Liczba śrub | 22 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x115 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Rozmiar klucza | CV - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x173 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x136 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 70 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x152,5 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Liczba śrub | 8 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x87 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,75x101 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Rozmiar klucza | CV - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x254 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Rozmiar klucza | CV - M 14 |
| Liczba śrub | 12 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x135 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x121 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | 7/16"x135 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Liczba śrub | 10 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 11x1,5x85 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 11x1,5x119 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 20 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x166 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez podkładki dystansowej |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x143 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 10 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 12x1,75x137 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 12x1,75x177 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 60 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x158 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x92 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| Liczba śrub | 18 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,25x218 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Profil wewnętrzny klinowy (profil CV) |
| Rozmiar klucza | CV - M 14 |
| Liczba śrub | 12 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x120 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x230 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x100 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,25x104 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Liczba śrub | 18 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,25x97 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x163 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Liczba śrub | 8 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x131 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Liczba śrub | 8 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x122 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x107 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x100 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x105 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x113 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x107 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x115,5 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Liczba śrub | 10 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,5x160 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 8x1,25x121 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza 1 [mm] | 13 |
| Rozmiar klucza 2 [mm] | 17 |
| Liczba śrub | 18 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x95 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x97 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,25x118 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x95 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Liczba śrub | 8 |