
| Wymiar gwintu | M 10x1,25x153 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x100 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 17 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x113 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x99 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 16 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,25x105 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 8 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x110 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x95 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x94 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 9x1,25x84 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 9x,25x98 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Liczba śrub | 10 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,25x90 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,25x108 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 11x1,25x123 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 11x1,25x145 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 18 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x98 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x87 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x157 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 12 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x115 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 14 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 12x1,25x107 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 12x1,25x126 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 18 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x132 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x157 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 14 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x119 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x157 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x121 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,25x145,5 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x141,5 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - T 55 |
| Liczba śrub | 10 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,5x80 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,5x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 10 |
| Liczba śrub | 26 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,5x102 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,5x115 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 10 |
| Liczba śrub | 26 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 14 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,72x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 18 |
| Liczba śrub | 12 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,5x102 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,5x115 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 10 |
| Liczba śrub | 22 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x119 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Wersja śruby/nakrętki | z podkładką okrągłą |
| Liczba śrub | 10 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 10x1,5x102 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 10x1,5x115 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Rozmiar klucza | X - M 10 |
| Liczba śrub | 18 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x101 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Liczba śrub | 10 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 12x1,75x104 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 12x1,75x119 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 18 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,25x110 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x112 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Liczba śrub | 14 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,25x127 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Liczba śrub | 18 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,25x123 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Liczba śrub | 8 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,25x103 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Liczba śrub | 10 |

| Rozmiar gwintu 1 | M 11x1,5x101 |
| Rozmiar gwintu 2 | M 11x1,5x131 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 18 |

| Wymiar gwintu | M 8x1,25x119 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x179 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 14 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 8x1,25x119 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Liczba śrub | 12 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x186 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 16 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x117,5 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x117 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 12 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,75x102 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Rozmiar klucza | TX - E 18 |
| Liczba śrub | 14 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x93 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt wewnętrzny |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 10x1,5x147 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Rozmiar klucza | X - M 12 |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5x131 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | zewnętrzny Torx |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 11x1,5x162 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | Sześciokąt zewnętrzny |
| Liczba śrub | 10 |

| Wymiar gwintu | M 9x1,5x143 |
| Kształt łba śruby / nakrętki | wewnętrzny wielokątny |
| Liczba śrub | 10 |