
| Średnica wewnętrzna [mm] | 7,06 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17,5 |
| Grubość [mm] | 1,65 |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4041248642894 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 7,9 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 16,7 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Kształt | kwadratowy |
| Materiał | Miedź |
| nr EAN | 4041248688229 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 7,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 16 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Miedź |
| dla numeru OE | 13 53 7 791 107 |
| dla numeru OE | 13 53 7 791 108 |
| dla numeru OE | 13 53 7 791 109 |
| dla numeru OE | 13 53 7 795 258 |
| dla numeru OE | 13 53 7 795 259 |
| dla numeru OE | 13 53 7 799 451 |
| dla numeru OE | 23670-09020 |
| dla numeru OE | 23670-09025 |
| dla numeru OE | 23670-39055 |
| dla numeru OE | 23670-39115 |
| nr EAN | 4041248702192 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 3 |
| nr EAN | 4041248687079 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 9 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18,1 |
| Wysokość [mm] | 17,4 |
| Materiał | Miedź |
| nr EAN | 4041248695869 |

| Materiał | Guma |
| Numer pozycji | 36002011 |
| nr EAN | 4041248702246 |

| Strona zabudowy | Głowica silnika |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Kształt | Oring |
| Ilość części [-częściowy] | 3 |
| nr EAN | 4041248720769 |

| dla numeru OE | 04E 906 036 E |
| dla numeru OE | 04E 906 036 N |
| dla numeru OE | 06G 906 036 |
| dla numeru OE | 06G 906 036 AF/AK/AJ |
| dla numeru OE | 06G 906 036 B/F |
| dla numeru OE | 06G 906 036 K/L/Q |
| dla numeru OE | 06G 906 036 R/S/T |
| dla numeru OE | 06H 906 036 P |
| dla numeru OE | 06K 906 036 N |
| dla numeru OE | 06L 906 036 AC/AG |
| dla numeru OE | 06L 906 036 E/J/L/T |
| nr EAN | 4041248730836 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 3 |
| dla numeru OE | 04E 906 036 AE |
| dla numeru OE | 04E 906 036 AF |
| dla numeru OE | 04E 906 036 Q |
| dla numeru OE | 04E 906 036 R |
| dla numeru OE | 04E 906 036 T |
| dla numeru OE | 06M 906 036 S |
| nr EAN | 4041248730812 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka stalowa |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| nr EAN | 4041248725535 |

| nr EAN | 4041248739976 |

| nr EAN | 4041248754030 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 2 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 7,52 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
| nr EAN | 4041248754108 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 2 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 7,52 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 6,8 |
| nr EAN | 4041248754054 |

| Układ wtryskowy | Wtrysk bezpośredni Common-Rail |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
| nr EAN | 4041248702413 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 14,9 |
| Grubość [mm] | 2,4 |
| Materiał | Miedź |
| nr EAN | 4041248694770 |

| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| nr EAN | 4041248697153 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 7,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 16 |
| Grubość [mm] | 2,45 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4041248713143 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 100 |
| Grubość [mm] | 3,1 |
| Kształt | Oring |
| nr EAN | 4041248772263 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 9,1 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 16,5 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| nr EAN | 4041248773895 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 95 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 106 |
| Grubość [mm] | 13,1 |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248783481 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 10,1 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,95 |
| Materiał | Miedź |
| nr EAN | 4041248773796 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 16,5 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| nr EAN | 4041248774045 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 7,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 13 |
| Grubość [mm] | 0,5 |
| Materiał | Miedź |
| nr EAN | 4041248773956 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 19 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| nr EAN | 4041248771259 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 16,5 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Stal szlachetna |
| nr EAN | 4041248773949 |

| nr EAN | 4041248693636 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 7,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 14 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| nr EAN | 4041248763278 |

| nr EAN | 4041248762660 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 53,64 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 58,88 |
| Grubość [mm] | 2,62 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Kształt | Oring |
| nr EAN | 4041248810439 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 15 |
| Grubość [mm] | 2,5 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Kształt | Oring |
| nr EAN | 4041248818732 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 2 |
| nr EAN | 4041248800270 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z klamrami |
| nr EAN | 4041248812037 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 6,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 8,1 |
| Grubość [mm] | 2,8 |
| Materiał | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| nr EAN | 4041248825945 |

| Strona zabudowy | Przewód paliwowy |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 30 |
| Wysokość [mm] | 7 |
| Rodzaj uszczelnienia promieniowego wału | A |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248833841 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 937 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 19,9 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Stal |
| nr EAN | 4041248755020 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 6,1 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 7,8 |
| Grubość [mm] | 3,4 |
| Materiał | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| nr EAN | 4041248810507 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 4 |
| dla numeru OE | 06H 906 036 E/G/H |
| dla numeru OE | 06H 906 036 N |
| dla numeru OE | 06K 906 036 |
| dla numeru OE | 06L 906 036 J |
| nr EAN | 4041248744635 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 16 |
| nr EAN | 4041248845066 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 8 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| niedopuszczony dla rodzaju paliwa | Alkohol |
| niedopuszczony dla rodzaju paliwa | Różne paliwa |
| nr EAN | 4041248708125 |

| Liczba otworów do mocowania | 6 |
| nr EAN | 4041248818596 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 19 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Kształt | Oring |
| nr EAN | 4041248824986 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z klamrą |
| nr EAN | 4041248801918 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze sprężyną |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaciskiem |
| nr EAN | 4041248807095 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 3 |
| nr EAN | 4041248807125 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 3 |
| nr EAN | 4041248807132 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 3 |
| nr EAN | 4041248807088 |

| Materiał | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| nr EAN | 4041248834350 |

| Ilość uszczelek | 4 |
| nr EAN | 4041248819401 |

| Ilość pierścieni uszczelniających | 2 |
| nr EAN | 4041248822449 |