
| nr EAN | 4041248538159 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 55 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 59 |
| Grubość [mm] | 4,6 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Kształt | Wersja A |
| Kolor | czerwony |
| dla numeru OE | 03G 128 063 G |
| dla numeru OE | 03G 128 063 M |
| dla numeru OE | 03G 128 063 Q |
| dla numeru OE | 03L 128 063 AC |
| dla numeru OE | 03L 128 063 E |
| dla numeru OE | 03L 128 063 G |
| dla numeru OE | 03L 128 063 J |
| dla numeru OE | 03L 128 063 L |
| dla numeru OE | 03L 128 063 M |
| dla numeru OE | 03L 128 063 Q |
| dla numeru OE | 03L 128 063 R |
| dla numeru OE | A2C59512935 |
| dla numeru OE | A2C59514304 |
| nr EAN | 4041248620410 |

| Wymagana ilość | 4 |
| nr EAN | 4041248618868 |

| Strona zabudowy | Zawór AGR przy kolektorze |
| nr EAN | 4041248620533 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Materiał | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248574454 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | Guma |
| nr EAN | 4041248620564 |

| nr EAN | 4041248605479 |

| nr EAN | 4041248579701 |

| nr EAN | 4041248580912 |

| nr EAN | 4041248582985 |

| nr EAN | 4041248584132 |

| nr EAN | 4041248588543 |

| nr EAN | 4041248592656 |

| nr EAN | 4041248595435 |

| nr EAN | 4041248599433 |

| nr EAN | 4041248601488 |

| nr EAN | 4041248604380 |

| nr EAN | 4041248605233 |

| nr EAN | 4041248611111 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248620427 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| nr EAN | 4041248607015 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 59 |
| Wysokość [mm] | 5,7 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| dla numeru OE | 13 54 7 804 373 |
| dla numeru OE | 7.01620.01.0 |
| dla numeru OE | 7.01620.04.0 |
| nr EAN | 4041248736852 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 66,5 |
| Wysokość [mm] | 7,5 |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| dla numeru OE | 06A 133 062 AB |
| dla numeru OE | 06A 133 062 AT |
| dla numeru OE | 06A 133 062 N |
| dla numeru OE | 408-238-323-005Z |
| dla numeru OE | 408-238-323-011Z |
| dla numeru OE | 408-238-323-014Z |
| nr EAN | 4041248620571 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| dla numeru OE | 036 133 062 B |
| dla numeru OE | 036 133 062 L |
| dla numeru OE | 036 133 062 N |
| dla numeru OE | 03C 133 062 B |
| dla numeru OE | 03C 133 062 R |
| dla numeru OE | 408-238-321-006Z |
| dla numeru OE | 408-238-321-007Z |
| dla numeru OE | 7.03703.01.0 |
| dla numeru OE | 7.03703.09.0 |
| dla numeru OE | A2C59511702 |
| nr EAN | 4041248602768 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248611708 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248602805 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Materiał | Guma |
| Kolor | zielony |
| nr EAN | 4041248620472 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| nr EAN | 4041248637265 |

| Strona zabudowy | Strona sprężarki |
| nr EAN | 4041248631973 |

| nr EAN | 4041248633533 |

| nr EAN | 4041248625736 |

| nr EAN | 4041248586297 |

| nr EAN | 4041248677650 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| nr EAN | 4041248651094 |

| nr EAN | 4041248630853 |

| nr EAN | 4041248610633 |

| nr EAN | 4041248611128 |

| Strona zabudowy | Zawór AGR przy kolektorze |
| nr EAN | 4041248626139 |

| nr EAN | 4041248617298 |

| nr EAN | 4041248617618 |

| nr EAN | 4041248620182 |

| nr EAN | 4041248628737 |

| nr EAN | 4041248613085 |

| Ilość uszczelek | 6 |
| nr EAN | 4041248631966 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| nr EAN | 4041248637371 |

| nr EAN | 4041248637241 |

| nr EAN | 4041248609859 |

| nr EAN | 4041248605424 |

| Wymagana ilość | 4 |
| nr EAN | 4041248614433 |

| nr EAN | 4041248646526 |