
| Strona zabudowy | z prawej |
| nr EAN | 4041248513743 |

| Układ wydechowy | z kolektorem dolotowym ogrzewanym cieczą chłodzącą |
| nr EAN | 4041248512241 |

| nr EAN | 4041248215210 |

| nr EAN | 4041248159217 |

| nr EAN | 4041248456484 |

| nr EAN | 4041248142745 |

| nr EAN | 4041248429334 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| nr EAN | 4041248399323 |

| nr EAN | 4041248517178 |

| nr EAN | 4041248142837 |

| nr EAN | 4041248518250 |

| nr EAN | 4041248211557 |

| nr EAN | 4041248213421 |

| nr EAN | 4041248161326 |

| Materiał | Guma |
| nr EAN | 4041248209714 |

| nr EAN | 4041248376492 |

| nr EAN | 4041248213568 |

| Liczba otworów do mocowania | 4 |
| nr EAN | 4041248201152 |

| Wymagana ilość | 4 |
| nr EAN | 4041248152324 |

| Wymagana ilość | 4 |
| nr EAN | 4041248404850 |

| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| nr EAN | 4041248213926 |

| Strona zabudowy | od strony czołowej |
| nr EAN | 4041248213933 |

| nr EAN | 4041248192375 |

| nr EAN | 4041248511312 |

| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |
| Średnica [mm] | 79,5 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| nr EAN | 4041248184257 |

| nr EAN | 4041248214428 |

| dla numeru OE | 037 133 064 K |
| dla numeru OE | 058 133 063 Q |
| dla numeru OE | 06A 133 062 S |
| dla numeru OE | 06A 133 063 F |
| dla numeru OE | 06A 133 063 G |
| dla numeru OE | 06A 133 064 B |
| dla numeru OE | 06A 133 064 H |
| dla numeru OE | 06A 133 064 J |
| dla numeru OE | 06A 133 066 E |
| dla numeru OE | 408-236-111-007Z |
| dla numeru OE | 408-236-212-004Z |
| dla numeru OE | 408-237-111-005Z |
| dla numeru OE | 408-237-111-012Z |
| dla numeru OE | 408-237-111-017Z |
| dla numeru OE | 408-237-111-019Z |
| dla numeru OE | 408-237-212-007Z |
| dla numeru OE | 408-237-212-008Z |
| dla numeru OE | 408-238-327-004Z |
| dla numeru OE | 7.03703.07.0 |
| dla numeru OE | 7.03703.17.0 |
| nr EAN | 4041248593523 |

| nr EAN | 4041248511466 |

| nr EAN | 4041248179307 |

| nr EAN | 4041248208892 |

| nr EAN | 4041248159248 |

| nr EAN | 4041248518939 |

| nr EAN | 4041248126073 |

| nr EAN | 4041248171783 |

| nr EAN | 4041248214343 |

| Wymagana ilość | 4 |
| nr EAN | 4041248190807 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| nr EAN | 4041248373316 |

| nr EAN | 4041248039083 |

| nr EAN | 4041248160138 |

| nr EAN | 4041248514085 |

| Wymagana ilość | 4 |
| nr EAN | 4041248200216 |

| nr EAN | 4041248164433 |

| nr EAN | 4041248200421 |

| nr EAN | 4041248191033 |

| nr EAN | 4041248419212 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| nr EAN | 4041248399330 |

| nr EAN | 4041248163313 |

| Wymagana ilość | 4 |
| nr EAN | 4041248210642 |

| Grubość [mm] | 0,35 |
| nr EAN | 4041248119747 |

| nr EAN | 4041248213445 |