
| nr EAN | 4041248777183 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W 4 A 020 |
| Typ skrzyni biegów | 722.4.. |
| nr EAN | 4041248777169 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 722.3.. |
| Typ skrzyni biegów | 722.5.. |
| nr EAN | 4041248777190 |

| Materiał | Guma |
| Typ skrzyni biegów | 096/095 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| nr EAN | 4041248547359 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 7-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 722.9.. |
| nr EAN | 4041248777206 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W5A 300-580 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6.. |
| nr EAN | 4041248427620 |

| Materiał | Guma |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją dystansową |
| Typ skrzyni biegów | TF-60SN |
| Typ skrzyni biegów | 09D |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| nr EAN | 4041248547342 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją dystansową |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| nr EAN | 4041248544082 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał miski olejowej | blacha stalowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP19X |
| Typ skrzyni biegów | JTU |
| Typ skrzyni biegów | KHV |
| Typ skrzyni biegów | KZB |
| Typ skrzyni biegów | LLK |
| Typ skrzyni biegów | KHE |
| nr EAN | 4041248754467 |

| nr EAN | 4041248753293 |

| Typ skrzyni biegów | A5S560Z |
| Typ skrzyni biegów | ZF5HP30 |
| nr EAN | 4041248753309 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał miski olejowej | blacha stalowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP19A |
| nr EAN | 4041248754498 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Materiał miski olejowej | blacha stalowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP26A |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP28AF |
| nr EAN | 4041248754436 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 09M |
| Typ skrzyni biegów | AQ450 |
| nr EAN | 4041248769126 |

| Typ skrzyni biegów | ZF5HP19FLA |
| nr EAN | 4041248842751 |

| Rodzaj skrzyni biegów | dla automatyki skrzyni 8-biegowej |
| Typ skrzyni biegów | Aisin Warner TR-80SD |
| Typ skrzyni biegów | VW 0C8 |
| nr EAN | 4041248761694 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem 7-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | DL382-7F/Q |
| Typ skrzyni biegów | 0CJ |
| Typ skrzyni biegów | 0CK |
| Typ skrzyni biegów | 0CL |
| Materiał miski olejowej | Odlew aluminiowy |
| nr EAN | 4041248771655 |

| Rodzaj skrzyni biegów | skrzynia automat. bezstopniowa (CVT) |
| Typ skrzyni biegów | WFC 280 |
| Typ skrzyni biegów | 722.800 |
| Typ skrzyni biegów | 722.801 |
| Typ skrzyni biegów | 722.802 |
| nr EAN | 4041248780275 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem 7-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | DL382-7F |
| Typ skrzyni biegów | 0CK |
| Materiał miski olejowej | Tworzywo sztuczne |
| nr EAN | 4041248792247 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem 7-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 0B5 |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| nr EAN | 4041248762646 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF8HP55A |
| Rodzaj napędu | Napęd na wszystkie koła |
| nr EAN | 4041248827413 |

| Rodzaj skrzyni biegów | dla automatyki skrzyni 8-biegowej |
| Typ skrzyni biegów | AQ450 |
| nr EAN | 4041248779538 |

| Rodzaj skrzyni biegów | dla automatyki skrzyni 8-biegowej |
| Rodzaj napędu | Napęd na wszystkie koła |
| Typ skrzyni biegów | 0D5 |
| Typ skrzyni biegów | AL552 |
| nr EAN | 4041248808856 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelnienie miękkim materiałem |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP32Z |
| Typ skrzyni biegów | ZF6HP26Z |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| nr EAN | 4041248817148 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Typ skrzyni biegów | GA6L45R |
| nr EAN | 4041248838518 |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 8-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | ZF 8HP |
| Typ skrzyni biegów | 0BK |
| Typ skrzyni biegów | 0BL |
| nr EAN | 4041248848029 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 9-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 725.9.. |
| nr EAN | 4041248844014 |

| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Rodzaj skrzyni biegów | dla automatyki skrzyni 8-biegowej |
| Typ skrzyni biegów | MQE |
| Typ skrzyni biegów | M5N |
| Typ skrzyni biegów | M5T |
| Typ skrzyni biegów | M5U |
| Typ skrzyni biegów | 8L90 |
| Typ skrzyni biegów | 8L45 |
| nr EAN | 4041248862018 |

| Typ skrzyni biegów | A5S440Z |
| nr EAN | 4041248782002 |