| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj lampy | LED |
| Projekt lampy | LED |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez asystenta parkowania |
| Kolor | chromowy |
| Kolor | przezroczysty |
| Funkcja lampy | ze światłem kierunkowskazów (LED) |
| parzyste numery artykułów | 2BM 010 387-061 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2696 |
| nr EAN | 4082300336597 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | LED |
| Projekt lampy | LED |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez asystenta parkowania |
| Kolor | chromowy |
| Kolor | przezroczysty |
| Funkcja lampy | ze światłem kierunkowskazów (LED) |
| parzyste numery artykułów | 2BM 010 387-051 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2696 |
| nr EAN | 4082300336603 |
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Oznaczenie kontrolne | E4 10151 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kierunkowskaz-kolor | żółty |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Kolor szkła reflektora | przezroczysty |
| Rodzaj wtyczki | AMP |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | SAE |
| nr EAN | 6416386951197 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300215373 |
| Szerokość [mm] | 219 |
| Wysokość [mm] | 298 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 0279 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 21286 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne | do ręcznego ustawiania lusterek |
| dla ramienia lusterka-Ø od [mm] | 18 |
| do ramienia lusterka-Ø [mm] | 24 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| nastawny | nastawny |
| Promień wypukłości [mm] | 1400 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | 8SB 015 039-081 |
| nr EAN | 4082300515343 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Projekt lampy | LED |
| Oznaczenie kontrolne | E2 14023 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | LED |
| Funkcja lampy | ze światłem kierunkowskazów (LED) |
| parzyste numery artykułów | 2BA 012 173-021 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300618518 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Projekt lampy | LED |
| Oznaczenie kontrolne | E2 14023 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | LED |
| Funkcja lampy | ze światłem kierunkowskazów (LED) |
| parzyste numery artykułów | 2BA 012 173-011 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300618525 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Oznaczenie kontrolne | E26 1104 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| parzyste numery artykułów | 2BA 012 349-021 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300608588 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Oznaczenie kontrolne | E26 1104 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| parzyste numery artykułów | 2BA 012 349-011 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300610499 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Oznaczenie kontrolne | E26 1045 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| parzyste numery artykułów | 2BA 011 395-041 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300618495 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Oznaczenie kontrolne | E26 1045 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| parzyste numery artykułów | 2BA 011 395-031 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300618501 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Oznaczenie kontrolne | E1 3425 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor | mlecznobiały |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Kolor szkła reflektora | mlecznobiały |
| parzyste numery artykułów | 2BA 011 109-041 |
| nr EAN | 4082300693003 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Oznaczenie kontrolne | E1 3425 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor | mlecznobiały |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Kolor szkła reflektora | mlecznobiały |
| parzyste numery artykułów | 2BA 011 109-031 |
| nr EAN | 4082300693010 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Projekt lampy | LED |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | LED |
| Funkcja lampy | ze światłem kierunkowskazów (LED) |
| parzyste numery artykułów | 2BA 013 163-021 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| nr EAN | 4082300701111 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Projekt lampy | LED |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | LED |
| Funkcja lampy | ze światłem kierunkowskazów (LED) |
| parzyste numery artykułów | 2BA 013 163-011 |
| nr EAN | 4082300701128 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300753943 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Rodzaj lampy | LED |
| Projekt lampy | LED |
| Funkcja lampy | ze światłem kierunkowskazów (LED) |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym (LED) |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| parzyste numery artykułów | 2BE 012 170-021 |
| nr EAN | 4082300795837 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Rodzaj lampy | LED |
| Projekt lampy | LED |
| Funkcja lampy | ze światłem kierunkowskazów (LED) |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym (LED) |
| parzyste numery artykułów | 2BE 012 170-011 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300795844 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Rodzaj lampy | LED |
| Projekt lampy | LED |
| Funkcja lampy | ze światłem kierunkowskazów (LED) |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym (LED) |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| parzyste numery artykułów | 2BE 012 170-051 |
| nr EAN | 4082300795875 |
Wyświetlanie od 51 do 69 (z 69 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.