| Rodzaj lampy | PSX24W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 24 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj gniazda | PG20/7 |
| nr EAN | 4082300801538 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | PS19W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 19 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj gniazda | PG20/1 |
| nr EAN | 4082300801552 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P27/7W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 27/7 |
| Moc znamionowa 1 [W] | 27 |
| Moc znamionowa 2 [W] | 7 |
| Rodzaj gniazda | W2,5x16q |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 9314365035975 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 100 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj rejestracji | nie sprawdzony zgodnie z typem E |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 4082300148121 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | H3 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E13 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj gniazda | PK22S |
| nr EAN | 4082300286724 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | D1S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Projekt lampy | ksenon |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | Pk32d-2 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300782301 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | ksenon |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E13 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Temperatura koloru [K] | 4300 |
| nr EAN | 4082300782318 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | D2R (gazowa lampa wyładowcza) |
| Projekt lampy | ksenon |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E13 |
| Rodzaj gniazda | P32d-3 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Temperatura koloru [K] | 4300 |
| nr EAN | 4082300782325 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Projekt lampy | ksenon |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E13 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2-5 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Temperatura koloru [K] | 4300 |
| nr EAN | 4082300782332 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | D4S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Projekt lampy | ksenon |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E13 |
| Rodzaj gniazda | P32d-5 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Temperatura koloru [K] | 4300 |
| nr EAN | 4082300782349 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 101 do 110 (z 110 pozycji)
Stron: 3
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.