| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | BAZ15d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300244809 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300215342 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | W5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300215373 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300244816 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | RY10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300592528 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | P21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300609165 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191462 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj gniazda | BAY15s |
| nr EAN | 4082300185508 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300185492 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192049 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | T4W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300185515 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | W3W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300749731 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300753943 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | BAU15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300753974 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300753912 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | PSX24W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 24 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj gniazda | PG20/7 |
| nr EAN | 4082300801538 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | PS19W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 19 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj gniazda | PG20/1 |
| nr EAN | 4082300801552 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | PR21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAW15d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300782523 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P27/7W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 27/7 |
| Moc znamionowa 1 [W] | 27 |
| Moc znamionowa 2 [W] | 7 |
| Rodzaj gniazda | W2,5x16q |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 9314365035975 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 69 (z 69 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.