| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Oznaczenie kontrolne | E1 22764 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| nr EAN | 4082300197693 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Oznaczenie kontrolne | E1 22764 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| nr EAN | 4082300197709 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Oznaczenie kontrolne | E1 32692 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| nr EAN | 4082300213164 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z kontrolą działania kierunkowskazów |
| Rodzaj lampy | LED |
| Projekt lampy | LED |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Funkcja lampy | ze światłem kierunkowskazów (LED) |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z przepisami ADR/GGVS |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| nr EAN | 4082300291759 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Oznaczenie kontrolne | E1 42712 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym |
| nr EAN | 4082300249323 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Oznaczenie kontrolne | E1 53270 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym |
| nr EAN | 4082300198249 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Oznaczenie kontrolne | E1 63225 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym |
| nr EAN | 4082300213423 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Oznaczenie kontrolne | E1 63225 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym |
| nr EAN | 4082300213430 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Oznaczenie kontrolne | E12 6085 |
| Oznaczenie kontrolne | E12 7113 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym |
| nr EAN | 4082300198690 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Oznaczenie kontrolne | E1 53274 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Kolor | biały/żółty |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym |
| nr EAN | 4082300213249 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Oznaczenie kontrolne | E4 6542 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Kolor szkła reflektora | biały |
| nr EAN | 4082300186383 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Oznaczenie kontrolne | E4 6542 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Kolor szkła reflektora | biały |
| nr EAN | 4082300186390 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Oznaczenie kontrolne | E4 6543 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Kolor szkła reflektora | szary |
| nr EAN | 4082300186406 |
Wyświetlanie od 1 do 13 (z 13 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.