| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W2,3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,3 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2x4,6d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192254 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | W5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192209 |
Status produktu: Normalny
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Projekt lampy | LED |
| Rodzaj lampy | LED |
| Oznaczenie kontrolne | E4 7547 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba diod LED | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 2500 |
| Pobór mocy [W] | 2 |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP (LED) |
| Kolor szkła reflektora | czerwony |
| nr EAN | 4082300229103 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | W5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300215373 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300753943 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.