
| Sposób montażu | Oprawa |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tarczą z tworzywa sztucznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 8496 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj mocowania | do mocowania poziomo |
| Średnica [mm] | 140 |
| Kształt | okrągły |
| Kolor obudowy | czarny |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Kolor szkła reflektora | czerwony |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z przepisami ADR/GGVS |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| nr EAN | 4082300050578 |

| Sposób montażu | Zabudowa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 8438 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| nr EAN | 4082300050707 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| parzyste numery artykułów | 2ZR 354 052-021 |
| Sekcja | część dolna |
| nr EAN | 4082300256383 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| parzyste numery artykułów | 2NE 354 053-021 |
| Sekcja | część dolna |
| nr EAN | 4082300256420 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2088 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Funkcja lampy | z oświetleniem z tyłu pojazdu |
| parzyste numery artykułów | 2NR 982 008-121 |
| nr EAN | 4082300268294 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2088 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Funkcja lampy | z oświetleniem z tyłu pojazdu |
| parzyste numery artykułów | 2NR 982 008-111 |
| nr EAN | 4082300268263 |

| Sposób montażu | Zabudowa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Oznaczenie kontrolne | E2 167 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj mocowania | do mocowania pionowo |
| Rodzaj mocowania | do mocowania poziomo |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Materiał | Guma |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z przepisami ADR/GGVS |
| nr EAN | 4082300050653 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| parzyste numery artykułów | 2NE 354 053-011 |
| Sekcja | część dolna |
| nr EAN | 4082300256437 |

| Projekt lampy | LED |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania (LED) |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z przepisami ADR/GGVS |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| nr EAN | 4082300291766 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| parzyste numery artykułów | 2XX 010 344-101 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2830 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | SAE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300561890 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| parzyste numery artykułów | 2NE 010 344-181 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2830 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | SAE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300561937 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Kolor | czerwony |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| parzyste numery artykułów | 2NE 010 344-071 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | SAE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2830 |
| nr EAN | 4082300561920 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Kolor | czerwony |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| parzyste numery artykułów | 2NE 010 344-171 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | SAE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2830 |
| nr EAN | 4082300561975 |

| Strona zabudowy | w środku |
| Strona zabudowy | na dole |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu lewostronnego |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Oznaczenie kontrolne | E1 3114 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300694994 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu lewostronnego |
| parzyste numery artykułów | 2XX 010 344-091 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2830 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | SAE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300561906 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu lewostronnego |
| parzyste numery artykułów | 2XX 010 344-191 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2830 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | SAE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300561944 |