| Rodzaj lampy | H6W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 6 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191943 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192209 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191493 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191882 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | Żarówka rurkowa z żarnikiem osiowym |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj gniazda | SV8.5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191974 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | R5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191387 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191394 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E4 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300176209 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192032 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | T4W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192117 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192216 |
Status produktu: Normalny
| Sposób montażu | Oprawa |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Oznaczenie kontrolne | E12 23003 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | z oświetleniem wnętrza pojazdu |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| Kolor szkła reflektora | przezroczysty |
| Przełącznik | z włącznikiem obwodu |
| nr EAN | 9002920109338 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | R5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191455 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4082300215311 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | R10W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300244441 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300215342 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | W5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300215373 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | LED |
| Projekt lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1 |
| Rodzaj gniazda | SV8.5-8 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300557671 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | LED |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1 |
| Rodzaj gniazda | SV8.5-8 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300557688 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | LED |
| Projekt lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1 |
| Rodzaj gniazda | SV8.5-8 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300558272 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | LED |
| Projekt lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1 |
| Rodzaj gniazda | SV8.5-8 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300557992 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | LED |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Temperatura koloru [K] | 4000 |
| nr EAN | 4082300558005 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | LED |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Temperatura koloru [K] | 5000 |
| nr EAN | 4082300558012 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192049 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | T4W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300185515 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj lampy | W3W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300749731 |
Status produktu: Normalny
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300753943 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 27 (z 27 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.