| Sposób montażu | Zabudowa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 12958 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| nr EAN | 4082300211511 |
Status produktu: Normalny
| Sposób montażu | Oprawa |
| Sposób montażu | Połączenie śrubowe |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 12820 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| Kolor szkła reflektora | przezroczysty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| nr EAN | 4082300172003 |
Status produktu: Normalny
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 22902 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| nr EAN | 4082300218350 |
Status produktu: Normalny
| Sposób montażu | Oprawa |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 12815 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| Kolor szkła reflektora | przezroczysty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| nr EAN | 4082300171990 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Oznaczenie kontrolne | E1 12988 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 22810 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor | czarny |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| nr EAN | 4082300050431 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Oznaczenie kontrolne | E1 22810 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor | czarny |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| nr EAN | 4082300050448 |
Status produktu: Normalny
| Sposób montażu | Oprawa |
| Sposób montażu | Połączenie śrubowe |
| Długość [mm] | 102 |
| Szerokość [mm] | 55 |
| Wysokość [mm] | 56,5 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 22819 |
| Oznaczenie kontrolne | TL57 SAEL 90 DOT |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| Kolor szkła reflektora | przezroczysty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z przepisami ADR/GGVS |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Rodzaj rejestracji | z certyfikatem TUV |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z SAE |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | SAE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300171624 |
Status produktu: Normalny
| Sposób montażu | Oprawa |
| Sposób montażu | Mocowanie PG |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 22819 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor | czarny |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z przepisami ADR/GGVS |
| nr EAN | 4082300050486 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 22890 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| nr EAN | 4082300211580 |
Status produktu: Normalny
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 22871 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor | czarny |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| nr EAN | 4082300211610 |
Status produktu: Normalny
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | na dole |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 22916 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| nr EAN | 4082300220933 |
Status produktu: Normalny
| Sposób montażu | Oprawa |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Zgodność elektromagnetyczna (EMV) |
| Rodzaj lampy | LED |
| Projekt lampy | LED |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2609 |
| Rodzaj zabezpieczenia (kod IP) | IP6K9K |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba diod LED | 4 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej (LED) |
| Kolor szkła reflektora | przezroczysty |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z przepisami ADR/GGVS |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300267945 |
Status produktu: Normalny
| Sposób montażu | Oprawa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówek |
| Oznaczenie kontrolne | E12 4031 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z przepisami ADR/GGVS |
| nr EAN | 4082300096255 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 13 (z 13 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.