| Sposób montażu | Zabudowa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Projekt lampy | Halogen |
| Oznaczenie kontrolne | E1 14464 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Średnica [mm] | 144,5 |
| Głębokość [mm] | 88 |
| Kształt | okrągły |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Wyjście światła [mm] | 135 |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu lewostronnego |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| nr EAN | 4082300032253 |
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Wyjście światła [mm] | 164 x 103 |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Oznaczenie kontrolne | E1 24504 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu lewostronnego |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Wysokość [mm] | 107 |
| Szerokość [mm] | 167 |
| nr EAN | 4082300016581 |
| Liczba referencyjna | 17,5 |
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Projekt lampy | DE |
| Projekt lampy | Halogen |
| Oznaczenie kontrolne | E1 549 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Średnica [mm] | 124 |
| Kształt | okrągły |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Wyjście światła [mm] | 100 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300224375 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Projekt lampy | Halogen |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2042 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 3 |
| Rodzaj lampy | H3 |
| Funkcja lampy | ze światłem mijania |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym |
| parzyste numery artykułów | 1PE 965 410-121 |
| nr EAN | 4082300242874 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2042 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Rodzaj lampy | H3 |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym |
| parzyste numery artykułów | 1PE 965 410-141 |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| nr EAN | 4082300298581 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 2087 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| nr EAN | 4082300238044 |
| Liczba referencyjna | 37,5 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Oznaczenie kontrolne | E1 1928 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| nr EAN | 4082300209044 |
| Liczba referencyjna | 12,5 |
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Projekt lampy | FF |
| Projekt lampy | Halogen |
| Oznaczenie kontrolne | E1 917 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 1 |
| Kształt | okrągły |
| Rodzaj lampy | H7 |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Funkcja lampy | bez światła pozycyjnego |
| Wyjście światła [mm] | 90 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Wykonanie szyby rozpraszającej | Szyba rozpraszająca gładka |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | CCC |
| nr EAN | 4082300097184 |
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Oznaczenie kontrolne | E1 917 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 2 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Funkcja lampy | ze światłem pozycyjnym |
| nr EAN | 4082300162141 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówkami |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 3 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym |
| Kolor szkła reflektora | biały |
| parzyste numery artykułów | 1NB 354 986-061 |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| nr EAN | 4082300503203 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówkami |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Liczba funkcji świateł | 3 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym |
| Kolor szkła reflektora | biały |
| parzyste numery artykułów | 1NB 354 986-051 |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| nr EAN | 4082300503210 |
| Liczba referencyjna | 20 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Funkcja lampy | ze światłem drogowym |
| Oznaczenie kontrolne | E1 842 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu lewostronnego |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| parzyste numery artykułów | 1KA 008 086-027 |
| nr EAN | 4082300653793 |
Wyświetlanie od 1 do 12 (z 12 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.