| Rodzaj lampy | R 12V/18W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 18 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191479 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191493 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191882 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | Żarówka rurkowa z żarnikiem osiowym |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 18 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192001 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | Żarówka rurkowa z żarnikiem osiowym |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj gniazda | SV8.5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191974 |
| Rodzaj lampy | Żarówka rurkowa z żarnikiem osiowym |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 18 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj gniazda | SV8.5-8 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191967 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAY15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191523 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300150735 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E4 |
| Rodzaj gniazda | W3x16d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300176193 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/4 |
| Rodzaj gniazda | BAZ15d |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191912 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191394 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R 24V/18W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 18 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4082300191486 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191509 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAY15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191516 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191875 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191905 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E4 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300176209 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191899 |
| Rodzaj lampy | Żarówka rurkowa z żarnikiem osiowym |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192018 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | M |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj gniazda | SV7-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192063 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300244441 |
| Rodzaj lampy | P21/4W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | BAZ15d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300244809 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300609165 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj gniazda | BAY15s |
| nr EAN | 4082300185508 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300185492 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300753912 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | PR21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BAW15d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300782523 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P27/7W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 27/7 |
| Moc znamionowa 1 [W] | 27 |
| Moc znamionowa 2 [W] | 7 |
| Rodzaj gniazda | W2,5x16q |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 9314365035975 |
Wyświetlanie od 1 do 28 (z 28 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.