Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » LE003 beru

Wentylator, chłodzenie silnika LE003 BERU

LE003 Wentylator, chłodzenie silnika BERU
beru LE003

odbiór osobisty: ?
Włochy - brak możliwości odbioru
 
    Ocena:
numer części:

LE003

producent:

BERU

Zestaw zaczepu przyczepy:dla zestawu zaczepu przyczepy
Napięcie [V]: 12
dla numeru OE: 1J0 959 455 D
średnica [mm]: 350
Pobór mocy [W]: 250
Wersja: 1-stufig
Status produktu: Artykuł wychodzący

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Wentylator, chłodzenie silnika LE003 BERU

Wentylator chłodnicy (z obudową) pasuje do: AUDI A3, TT, SEAT AROSA, CORDOBA, IBIZA III, LEON, TOLEDO II, SKODA FABIA I, FABIA I PRAKTIK, OCTAVIA I, OCTAVIA II, VW BORA, BORA I 1.0-3.2 10.94-12.13
numery OEM:
AUDI      1J0 959 455 D
VOLKSWAGEN      1J0 959 455 D

Zastosowanie Wentylator, chłodzenie silnika LE003 BERU w samochodach:

Producent części zamiennych Beru

 

Beru AG to niemiecka firma produkująca części zamienne do samochodów, z siedzibą w Ludwigsburgu. Firma została założona w 1916 roku i jest jednym z wiodących producentów części zamiennych na świecie. Beru specjalizuje się w produkcji czujników, świec zapłonowych i innych elementów elektronicznych, które są używane w samochodach osobowych i ciężarowych.
W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci firma rozszerzyła swoją działalność na rynki w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Beru jest znana z dostarczania produktów o wysokiej jakości i innowacyjności, co pozwala im utrzymywać pozycję lidera w branży.